Doğal Taş Dekorasyonu

Duvar Kaplamaları

DUVAR KAPLAMALARI

 

Duvar Kaplamaları: Geçmişte duvar panelleri duvarlarda hoş gözükmeyen yerleri kapatmak için kullanılırdı ama artık günümüzde bu tür kaplamalar o kadar çeşit renkte ve kalitede üretiliyor ki kullanım alanları genişlemiştir. Duvar kaplama panelleri sayesinde mekânların havası tamamen değişmektedir ve masrafı da oldukça azdır. Duvar kaplama panelleri ile daha az emek ve zaman harcanır. Diğer aparatlar ile karşılaştırdığımızda duvar panelleri oldukça ucuzdur.

Duvar panellerinizi uygulayacağınız alana göre seçmelisiniz. Ülkemizde çoğunluk olarak plastik ve doğal paneller tercih edilmektedir. Duvar panellerinin en önemli özelliği izolasyondur. Bu özelliği sayesinde dışarıdan gelen sesi emer ve içerdeki sesin yankı yapmasını sağlar. Dekoratif duvar panelleri ısı yalıtımı konusunda mükemmel özelliklere sahiptir. iç mekana kurulacak olan bir duvar paneli evin sıcaklığını dışarı vermeyerek oda sıcaklığının muhafaza edilmesini sağlar. Kış aylarında özellikle soğuk bölgelerde yaşayan kişiler duvar panelleri yaptırarak hem yakıttan tasarruf etmiş olurlar hem evlerinin ısısı dışarı gitmez. Duvar Kaplamaları Malzemeleri

Ülkemizde duvar paneli kullanımı gittikçe artmaktadır. Her bütçeye uygun duvar panelleri olduğu gibi bu paneller hem dekoratif hem de konforlu olmaktadır.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Duvar Kaplamaları dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

duvar kaplamaları, duvar kaplamaları malzemeleri, duvar kaplama malzeme fiyatları, duvar kaplaması nasıl yapılır, duvar kaplama modelleri, duvarları kaplamak