Ana Menü

Duvar Saatleri

Duvar Saatleri

DUVAR SAATLERİ

 

Duvar Saatleri: Duvar saatleri evlerin ve iş yerlerinin vazgeçilmez aksesuarıdır.  Duvar saatleri, hem gün içerisinde saatin kaç olduğunu bilmek için hem de görsel olarak tamamlayıcılık ifade ettiği için oldukça yaygın kullanılmaktadır. Dijital saatler daha çok iş yerlerinde  tercih edilen duvar saatleri çeşitlerindendir. Evlerde kullanılmak için tasarlanmış duvar saatleri daha çok süslenmiş, ev ortamına adapte olabilecek saatlerdir.

Duvar saati seçerken özellikle de bu seçim eğer ev içinse dikkat edilmesi gereken en önemli husus evdeki diğer mobilyalar ve eşyalarla duvar saatinin uyum sağlamasıdır. Zaten günümüzde birçok ev aksesuarlarında olduğu gibi duvar saatlerinde  de çeşitlenme meydana gelmiştir. Bu sebeple tercih yaparken çok fazla çeşit olması kriterlerimize göre elememizi kolaylaştıracak ve seçimi  hızlandıracaktır. Duvar saatti seçilmeden önce duvar saatinin nereye asılacağı belli olmalıdır. Çünkü asılacak yere göre duvar saatinin değişmesi gerekebilir. Asılacak yere göre duvar saatinin boyutunun değişmesi gerekebilir.  Eşyalarla uyumu açısından renginin değişmesi gerekebilir.  Asılacak olan yere göre duvar saatti cok süslü ya da çok sade kalabilir. Tüm bunların önüne geçmek için öncelikle net bir karar alınmalıdır. Duvar saatinin nereye asacağı belirlenmelidir. Bu tercih yapıldıktan sonra eşyalarla uyumu göz önünde tutularak duvar saati seçimi de yapılabilir.

Duvar saati seçerken asılacağı yere ve eşyalarla uyumuna dikkat edildiği takdirde doğru tercihler yapılacaktır.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

imagesUB5U9JKJ

 

imagesH8G328JM

 

 

duvar saatleri, en güzel duvar saatleri, en şık duvar saatleri, hareketli duvar saatleri, duvar saati modelleri, duvar saati çeşitleri, duvar saati seçimi« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »