Ana Menü

Duvarcı Ankara

Ümitköy Alçı Boya Dekorasyon

DUVARCI ANKARA

 

Cüneyt ALAN – Duvarcı Ankara

Ankara ve çevresindeki tüm duvarıı, stropiyer, kemer, göbek, çıta ve her türlü dekoratif duvarıı süsleme işleriniz için uzman kadromuz ve ekipmanlarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. Her model duvarıı duvarıı ve strafor duvarıı modellerimiz mevcuttur. Dilediğiniz mekana, dilediğiniz ölçü ve modeldeki her türlü detay tavan işlerinizi profesyonelce tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.

Uzmanlık konumuz olan duvarıı işlerinizi mimari çözümler ve ekonomik fiyatlarla gününde ve sözünde teslim ediyoruz. Cüneyt ALAN ve ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin evlerini veya işyerlerini en görsel sağlam ve ekonomik duvarıı uygulamalarımızla süslüyoruz. Duvar doğru ustanın elinde evinize değer katar. Mekanlarda ilk göze çarpan ve incelenilen dekorasyon uygulamasıdır. Esasında çok ince bir sanat olmasına rağmen günümüzde herkes duvarıyapıyor. Ters takılan, bir süre sonra düşen, çatlayan veya eğri yapılmış duvarları görmek biz yılların ustalarını bu yüzden çok üzüyor. O yüzden diyoruz ki, ekmeği ekmekçiye yaptırıp iki lirada fazla vereceksiniz. Bu hayatın her kolunda ve herkes için geçerlidir. Dekorasyon bir sanattır, duvarıı ise bu orkestranın şefidir. Biz dekorasyoncular duvarıı duvarıı için bu ifadeyi kullanırız. Ankara ve çevresinde uzun yıllardır aynı meslek üzerinde çalışıyoruz. Tıpkı rahmetli babamız gibi. Tıpkı onunda babası gibi.

 

 Duvarcı Ankara
Alçı duvarıı yaptırmaya karar vermeden önce bizlerinde görüşlerini almayı unutmayın. Daha görsel ve şık mekanlarda buluşmak üzere…

Cüneyt ALAN


 

duvarcı ankara,duvarcılar ankara,ankara duvarcılar,duvar ustası ankara,duvar ustası aranıyor ankara,usta duvarcılar ankara, duvar ustaları,duvar yapan ustalar« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »