Ana Menü

Ev Dekoru

Ev Dekoru

EV DEKORU BİZİM İŞİMİZ

Ev dekoru ve tasarım işleriniz için huzur ve güven içerisinde tüm dekorasyon işlerinizi verebileceğiniz köklü ve saygın Ankara firmalarından birisiyiz. Ekonomik fiyatlarımızı ve referanslarımızı öğrenmeden karar vermeyin.

Cüneyt ALANEv Dekoru

İlkbahar evinizi sadece bir hafta sonunda ve makul bir bütçeyle yenilemek, ona tazelik katmak isterseniz, aşağıdaki 10 fikirden 3´ünü hemen devreye sokun. Ankara Boyacı

1- Mobilyalarınızı yeniden düzenleyin

Mobilyalarınızı çekerek duvardan uzaklaştırın. Mobilyaları köşe açılarını kullanarak yerleştirmeyi deneyin. Örneğin dar bir oturma odasına diyagonal olarak çaprazlamasına yerleştirilen bir kanepe, odayı olduğundan çok daha geniş gösterecektir.

2- Aksesuarlarınızı gruplayın

En sevdiğiniz koleksiyonlarınızı çıkarın ve odanıza kişiliğinizi yansıtın. Üç ya da beş takımdan oluşan birbirine uyumlu aksesuarlarınızı sergileyeceğiniz bir alan bulun. Takımların düzenleme biçimlerini değiştirerek denemeler yapabilirsiniz.

3- Örtü ya da battaniyelerle odanıza renk katın

Dekoratif yastıklar gibi örtü ve dokuma battaniyeler de mobilyalarınıza doku katar. Piyasada natürel malzemelerden, elde dokunan bu tür kumaşların birçok çeşidi bulunuyor. Siz de zevkinize uygun bir deseni ve stili tercih edebilir ve yaşadığınız yeri renklendirebilirsiniz.

4- Duvarınızı boyayın

Odanızın bir duvarını en sevdiğiniz renge boyayarak duvarı odanızın merkez noktası haline getirin. Boyadığınız duvara ilginç tablolar asın ve bu alana hoş mobilyalar yerleştirin. (Duvarda kullandığınız rengin odada yer alan birçok obje ve kumaşla uyumlu olmasına dikkat edin.)

5- Tablo ya da ayna asın

Odanıza beğendiğiniz ressamların tablolarını asarak, kişiliğinizi ortaya çıkarın. Resim çerçevelerinin gösterişli olanlarını tercih edin. Odanızda ayna kullanmak istiyorsanız aynayı, ışığı ve aynı zamanda hoş bir manzara ya da ilginç bir mimari objeyi yansıtabileceği bir yere yerleştirmeyi deneyin.

6- Dekoratif yastıklardan vazgeçmeyin

Dekoratif yastıklar kullanarak odanıza kolay yoldan doku ve desen katabilirsiniz. Bunun gibi tüm odanız köklü bir değişikliğe henüz hazır değilse, kanepe ya da sandalyelerinizi renklendirecek bu tip dekoratif yastıkları kullanabilirsiniz.

7- Lambalarınızı değiştirin

Lambalar, bir odanın modasının çoktan geçtiğini haber veren muhtemelen evinizdeki tek eşyadır. Yeni ve modern tasarımlı aydınlatmalarla odanızda hoş ve tümüyle farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

8- Bitkilerle yeşillenin

Yeşillikler ve çiçekler her zaman için odanıza taze bir nefes getirir. Eğer canlı bitkilerin bakımı konusunda kendinize güvenmiyorsanız, suni çiçek ve ağaçları tercih edebilirsiniz. Suni çiçeklerin kaliteli olanlarını gerçeklerinden ayırt etmek artık gerçekten zor.

9- Odanızın bir bölümüne halı serin

Halının yer aldığı bölge bir sohbet alanı yaratmanın en mükemmel yoludur. Odanıza uyan bir halı tercih edebilir ve bunu fiskos sehpanızın altına serebilirsiniz.

10- Fazlalıkları eleyin

Odada yer alan fazla eşyalar, odanın istenen görünüm ve etkiye sahip olmasını engeller. Odanın adeta kişiliğini yok eden ortalıktaki kağıt, oyuncak ve diğer fazlalıklarınızı koymak için odanızda saklama alanları yaratın.

Ev Dekoru

[caption id="attachment_4983" align="aligncenter" width="576"]Ev Dekoru Ev Dekoru


 

Ev Dekoru, ev nasıl dekore edilir, ev dekoru nasıl olur, ev dekorasyonu, ev dekorasyon örnekleri, ev dekorasyon fikirleri, tasarım dekorasyon fikirleri, tasarım dekorasyon, ev dekorasyon önerileri, Ankara Boyacı« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »