Facebook Şifresi Kırma

Bizler Cuneytalan.Com ve ailesi olarak kişilerin özlük haklarına tecavüzün internet ortamında da yapılmasına şiddetle karşıyız. Facebook şifre kırılmasını hem etik bulmuyoruz, hemde yasal bir suç olduğunu belirterek konuyla alakalı edindiğimiz bilgileri sizinle paylaşıyoruz.

Facebook Şifre kırma

Facebook Şifresi kırma, Arkadaşlar hepinizi merhaba, lütfen sabırlı bir şekilde konuyu inceleyiniz akabinde bilgisayarınızdaki şifrelere ulaşmak için facebook şifre kırma programını öğrenmiş olacaksınız, fakat ondan önce değinmemiz gereken en önemli nokta ise şifre kırma programı adı altında sizleri kandırmaya yönelik programların internette dolaşıyor olması. Bilinçsiz bir şekilde indirdiğiniz bu programlar aracılığı ile sizlerin şifrelerinin çalınmasının ihtimali fazlasıyla yüksektir.

Programı indirme adresi konu altında mevcuttur, lütfen önce konuyu detaylıca okuyunuz.

Facebook, twitter, hotmail vb. sitelerde yer alan hesapları direk olarak kaynak bazında bir açık bulunmadığı sürece (ki bu açık hemen kapatılacaktır) bir programa mail yada kullanıcı adını yazıp şifre çalma gibi bir imkanınız yok. Böyle bir şey olsaydı sizce bu paylaşılır mıydı ? Paylaşılır olarak düşünenleriniz tabi ki olacaktır, paylaşımları tabi görebilirsiniz fakat programlar çalışmayacaktır, ilk paragrafta da belirttiğimiz üzere sizi hacklemek için yani şifrelerini çalmak için program yerine sizlere virüs indirimi sağlatırlar. Eğer bu konularda gerçekten bilgili olmak ve hesabınızın güvenliğini sağlayıp bu hesap çalma işlemlerinin nasıl olduğuna dair bilgi edinmek istiyorsanız Facebook Çalma konumuzu inceleyin, konuyu incelediğiniz takdirde sizlere gelebilecek tüm saldırılar hakkında detaylı bilgi sahibi olmuş olacak akabinde kendi güvenliğinizi kendiniz sağlayacaksınız.

Facebook Şifre Kırma Programı

Aşağıdaki programın mantığı bilgisayarda kayıtlı olarak bulunan şifrelerin yani ******* şeklinde bilgisayarda görüntülenen şifreleri açık bir şekilde görmenizi sağlar, buna facebook, twitter, hotmail ve aklınıza gelebilecek her şifre dahildir. Yani bu program aracılığı ile bir bilgisayarda kayıtlı şifreler varsa ve unuttuysanız onlara ulaşabilirsiniz yada farklı bir bilgisayardaki şifreleri öğrenmek için.

Lütfen sizleri facebook şifre kırma programı adı  altında kandırıp dosya indirmenizi isteyen sitelere itibar etmeyiniz, aksi halde elinizdeki tüm hesaplardan olabileceğiniz gibi çok daha büyük boyutta, kredi kartı bilgilerinin yada oyun hesapları vb. hesaplarınızın çalınmasına da yol açabilirsiniz.

Programın kurulumu ve kullanımı oldukça basittir, basit kurulum işleminden sonra programı çalıştırınız akabinde bilgisayardaki tüm şifreler ekranınızda belirecektir.

Not : Facebook şifre kırma programı adı altında paylaşılan Facebook Password Decryptor programını videonun altında yer alan bağlantıdan indirirseniz sizin için daha iyi olacaktır, videoyu çeken kişinin verdiği bağlantı virüslü olabilir.

 

Son günlerde facebook üzerinde yayılan bir virüs mevcut, sizden habersiz yapılan uygulama paylaşımları ile arkadaş listenizi ve sevdiklerinizi tehdit eden bu virüsler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve tüm sosyal medya hesaplarınız yada bilgisayalarınızın güvenliği için Hesap güvenliğimakalemizi okumayı unutmayın.

Arkadaşlar bu kategorilerde sizleri bilgilendirmek ve hesaplarınıza yapılacak saldırılara karşı önlem alabilmeniz için güvenlik bilgileri yer almakta, gelişen yeni teknoloji ve sistemler ile birlikte tüm konular güncellendiği gibi yeni çıkacak açıklara karşı dikkatli olmanız için gereken tüm teknik kriterleri de bu konularımız üzerinde paylaşmaya devam edeceğiz. Bununla birlikte facebook şifre kırma programı konusuna tekrardan değinmek ve size yapılabilecek saldırıların ve bu programların hangi mantıkta işlediğinden bahsetmek istiyorum.

Seneler öncesini düşünün, 2005-2006 tarihlerini, icq, msn, yada facebook‘un henüz popüler olmadığı dönemler aklınıza gelsin ve tüm kullanıcıların bu internet konusunda tecrübesiz olduğu. İşte böylesine bir ortamda hesapların şifreleri nasılmıydı? Hangi futbol takımını tutuyorsan o, telefon kullanıyorsan telefon numaran, böylesine onlarca servisin hesap güvenliği için konulan güvenlik sorularının cevapları ise bir o kadar masum ve kolaydı. İşte facebook şifre kırma programıburada devreye girdi, şifrelerin böylesine kolay olduğunu gören saldırgan kişiler, bu şifreleri deneme yanılma yöntemleri ile deneyecek ve şifreyi bulmak için çalışma yürütecek bir programa ihtiyaç duydu, sonrasında da yaptılar.

Şifre deneme programı içerisinde bulunan kolay şifrelere örnek vermek gerekirse, “123456″, “12345789″, “galatasaray”, “fenerbahce”, “besiktas” gibi. Hal böyle olunca sizi tanıyan yada tanımayan birisinin sizinle 2 saat muhabbet ettikten sonra şifrenizi çalmaması gibi hiçbir neden yoktu, böylesine kolay şifreleri bir not belgesine not olan bu kişiler, programlar aracılığıyla deneme yanılma yaparak hesaplara saldırır ve şifre ele  geçirme işlemini gerçekleştirebilirlerdi. Fakat yıllar geçtikçe kullanıcılar bilinçlendi, servislerin sunduğu güvenlik sorularına bile karmaşık cevaplar vermeye, büyük, küçük harf bile kullanmayan kuıllanıcılar artık kullanır ve şifrelerine değişik karakter eklemeye başladılar. İşte bu devirden sonra facebook şifre kırma programı konusu ortadan kalktı, tabi işe yarayan hesaplar olacaktır fakat bu 100 binlerde bir ihtimal ile gerçekleşecek bir konudur.

Bu konumuzda bahsedilen program ile ise, bilgisayardan giriş yaptığınız tüm hesaplarınızın şifrelerinin kayıt altına alınmasını sağlayabilirsiniz. kullandığı şifreleri unutan kullanıcılar için birebir bir program.

09.06.2015 Güncelleme, yazımız güncellenmiş, resimler ve videolar yenilenmiştir.

29.06.2015 Güncelleme, bilgisayarda bulunan kayıtlı şifreleri gösteren program yenilenmiş olup son sürüm hali konuya dahil edilmiştir. Güncel bilgiler ve programlara sahip olmak için sitemizi takip etmeye devam edin.