Ana Menü

Facebookta Video indirme

Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?

En popüler sosyal ağ olan Facebook’a yüklenen videoları indirmek çok kolay. Peki, Facebook videoları programsız ve eklenti kullanmadan nasıl indirilir? İşte en kolay çözüm.

 

Bizler CuneytAlan.Com ailesi olarak karşılaştığımız en fazla sorulardan biri olan facebooktan video indirme konusuyla alakalı siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendirmek ve bunu yapabilmenin en kolay ve çabuk yapma yollarından bir tanesini paylaşmak istedik.

Dünya’nın en popüler sosyal ağı olan Facebook, YouTube kadar olmasa da yüzbinlerce videoya ev sahipliği yapıyor.

Peki, Facebook video indirme nasıl yapılır? Hem de program ya da eklenti kullanmadan. İşte detaylı anlatım ile Facebook video indirmenin en kolay yolu.

:: Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

:: Facebook Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Programsız ve eklentisiz Facebook video indirme

Facebook video indirme için ilk olarak Facebook‘a yüklenmiş bir video buluyoruz.

Bazı videolar Youtube ya da başka sitelerden entegre edilmiş olabiliyor. Bu nedenle yöntemin kesin olarak başarılı olması için videonun Facebook‘a yüklü olması şart.

Daha sonra pop-up şeklinde açılan videonun (Facebook ana sayfasında da olabilir.) isminin altında yer alan paylaşım tarihinin üzerine tıklıyoruz.

Daha sonra video sayfası açıldıktan sonra internet tarayıcımızın adres çubuğuna gidip “www” uzantısını silip “m” yapıyoruz.

Son olarak mobil görünümde açtığımız videonun üzerine sağ tıklıyoruz ve açılan penceredeki “Video Olarak Kaydet” seçeneğine tıklıyoruz ve videoyu indiriyoruz.

İşte program, eklenti ya da internet sitesi olmadan Facebook video indirme, bu kadar kolay.

:: Facebook videolarını nasıl indiriyorsunuz?

facebook video indirmek, facebooktan video nasıl indirilir, facebooktan video indirme programları, facebook video download, video indirmek« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »