Fayans Nasıl Kesilir

Fayans Nasıl Kesilir

FAYANS NASIL KESİLİR
Fayans Nasıl Kesilir: Seramik karoların doğrusal kesimleri manuel kesme makineleriyle veya elektrikli kesme makineleriyle yapılabilmektedir. Burada esas olan kesimi yapılacak olan seramik karonun kalınlığı ve sertliğidir. Ona göre alet seçilmelidir. Örneğin manuel kesme makinesiyle daha çok seramik duvar karosu ve yer karosu kesilmektedir. Elektrikli kesme makinesiyle ise daha sert olan granit seramik veya kalestone gibi malzemelere kesilebilir. Manuel kesme makinesinin ucundaki elmasın kalitesi de değişkendir. Kesim yapacağımız zaman öncelikle ölçü alınıp bunu fayansın üzerine taşımamız gerekir. Ardından makinemize çizim noktamızı denk getirdiğimizde, çok fazla bastırmadan kesimi gerçekleştirebiliriz. Bu şekilde doğrusal ve net bir kesim gerçekleştirebiliriz.
Elektrikli makine ile ise granit gibi daha sert malzemelerin kesimi yapılabilir. Bu tarz malzemelerin kesimini manuel kesme makinesiyle yapmamız mümkün değildir. Karoların delinmesi ise kesinlikle çekiçle yapılmamalı, punç makinesiyle gerçekleştirilmelidir. Fayans Nasıl Kesilir

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

fayans çeşitleri, fayans fiyatları, fayans kesici, fayans nasıl kesilir, fayans ölçüleri, fayans fiyatları, fayans boyama, fayans temizleme, fayans yapıştırıcısı