Ana Menü

Fayans Ölçüleri

Banyo Yenileme

FAYANS ÖLÇÜLERİ

Kullanım Alanları
Fayans Ölçüleri: Duvar Kaplamaları, Banyo Duvar ve Yer Döşemeleri ,Ticari yada Elit Projelerde Giriş Yer Döşemesi, Duvar Kaplamaları, Basamak, Rıht, Süpürgelik, Dekoratif uygulamalar.
Fayans Ölçü ve Yüzey İşlemleri
4×4's, 6×6's, 3×6's,12×12’s, 12×24, 16×16’s,16×24 18×18’s, 24×24’s
3/8” to 3/4” KalınlıkYüzey İşlemleri : Cilalı, Honlu, Eskitme
Ebatlı Ölçü ve Yüzey İşlemleri
2x30xBS , 2x30x60 , 2x40x40, 2x60x60, 2x80x80
3cm Basamak , 2 cm Rıht , 2 cm SüpürgelikYüzey İşlemleri : Cilalı, Honlu,Kumlama ve Patinatolu

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

fayans çeşitleri, fayans fiyatları, fayans kesici, fayans nasıl kesilir, fayans ölçüleri, fayans fiyatları, fayans boyama, fayans temizleme, fayans yapıştırıcısı« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »