Ana Menü

Fayans Seçimi

Fayans Seçimi

FAYANS SEÇİMİ

Cuneyt ALAN – Fayans Seçimi: Banyo, tuvalet ve mutfaklarda kullanılan, hem dekoratif özellikleri, hem kolay temizlenebilir olması hem de suyla teması durumunda deforme olmaması sebebi ile fayanslar pek çok evde kurtarıcı niteliğe sahip ürünler arasında yer alıyor. Ancak doğru seçim yapmadığınız takdirde keyifli vakit geçirmeniz ve rahatlamanız gereken bu yerlerde mutsuz olmanız söz konusu olabilecektir. Bu gibi bir problem yaşamamak için fayans seçiminde dikkat edilecek 4 husus hakkında daha fazla bilgiye sahip olmanız yararınıza olacaktır.

 • Renk tonu ve kalibreye dikkat ediniz: Tüm fayanslarda renk tonu ve kalibre kutu üzerinde bulunan bilgi etiketleri içerisinde belirtilmektedir. Satın alım işlemi sırasında zaten elinizde var olan bir fayans bulunuyor ve buna uygun fayans arıyorsanız bu özelliklere dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • Kullanım alanına uygun olan ürünleri seçmelisiniz: Kullanım yoğunluğunuza uygun olarak fayanslarınızı seçmediğiniz takdirde fayans kullanımınızın yoğun olması sebebi ile kısa sürede fayanslarınızın zarar görmesi söz konusu olabilecektir. Bu da kısa süre içerisinde fayans değiştirmek gibi bir sorunla karşılaşmanıza neden olacaktır. Bunun için fayans alacağınız satıcıya nerede kullanacağınızı mutlaka belirtmelisiniz.
   • Parlak ürünler daha kaygandır ve daha çabuk aşınır: Genelde estetik özellikleri sebebi ile pek çok kişi fayansları arasından seçim yaparken daha çok parlak ürünleri tercih ediyor olsa da mat ürünlerin parlak ürünlere göre kayganlık özelliğinin daha az olduğunu ve daha geç aşınma sorunu ile karşılaşmanıza olanak sağladığını görebilirsiniz. Bununla birlikte sırlı yüzeylerin de leke tutmama özellikleri konusunda sizi memnun edecek seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Eğer çok fazla kullandığınız ve lekelerle uğraştığınız mutfak gibi alanlarda kullanacaksanız sırlı yüzeye sahip fayansları seçmeniz daha doğru olacaktır.
   • Tasarımının zevkinize uygun olduğundan emin olun: Bir evin demirbaşları arasında sayılabilecek olan fayansları sürekli değiştirmeniz gibi bir durum söz konusu olamayacağından kullanım sırasında sizi görsel olarak memnun edebilecek fayansları seçmeniz faydanıza olacaktır. Zevkinize göre seçilen, tasarımı ile sizi memnun eden fayanslar sayesinde çok daha uzun süre boyunca evinizde tadilat yapmaya ve fayans değiştirmeye ihtiyaç duymamanız maddi açıdan size olumlu etkide bulunacaktır.
  • Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

   Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
   Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
   CÜNEYT ALAN
   0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

  • Fayans Seçimi

   Fayans Seçimi

   İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


   fayans seçimi,fayans nasıl seçilir,fayans seçimi önerileri,en güzel fayanslar,fayans modelleri,fayans çeşitleri,fayans fiyatları,fayans renkleri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »