Ana Menü

Ferah Yatak Odaları

Yatak Odası Dizaynı

FERAH YATAK ODALARI

 

Cuneyt ALAN – Ferah Yatak Odaları: Çiçekler, kuşlar, ağaçlar… Cıvıl cıvıl, enerjik ve neşe dolu yaz ayları geldi çattı. Bu güzel dönemde yatak odalarınıza biraz ferahlık katmaya ne dersiniz? O halde sizin için bir araya getirdiğimiz dekorasyon örneklerinden ilham alabilirsiniz.

Yazın coşkulu havasını odanızda hissetmek istiyorsanız, çiçek desenli nevresimler ve rengarenk kırlentlerle odanıza enerjik bir hava katabilirsiniz. Yazın en can alıcı renklerinden pembe, mavi ve sarıyı birlikte kullanarak renk cümbüşü yakalayın. Gök mavisi hareketli bir sarkıt ile bu neşeli görünümü tamamlayın.

Sade ve modern bir tarza sahipseniz odanızın da oldukça yalın, ferah görünmesini arzu edersiniz. Yatağınızın baş uçlarına beyaz, silindir görünümlü, değişik bir komodin yerleştirerek hem sade hem de farklı bir görünüm ortaya koyabilirsiniz. Klasik baş ucu abajuru yerine ufak duvar aplikleri kullanarak ortamdaki ferahlatıcı etkiyi canlı tutabilirsiniz. Son olarak siyah beyaz çizgili bir yatak örtüsüyle odanın modern havasını tamamlayın.

Yazın en çarpıcı renklerinden mercan rengini odanızda kullanarak capcanlı bir atmosfer yaratın. Mercan rengi beyaz detaylarla buluşunca kendini bulacaktır. Yatak başını mercan rengi tercih ederek odanıza inanılmaz bir renk ve coşku katabilirsiniz.  Odanızdaki yaz havasını arttırmak için katlamalı bambu perdeleri kullanabilir, duvarları rengarenk tablolarla süsleyebilirsiniz. Yatak ucuna beyazın mercanla buluştuğu çiçekli bir koltuk koyarak hem şık hem de konforlu bir ortam sağlayabilirsiniz.

Yazı anımsatan denizin o muhteşem güzelliklerini odanıza taşımaya ne dersiniz? Deniz temalı aksesuarlarla odanızda marin havasını yaşatabilirsiniz. Su gibi berrak, bembeyaz bir oda ile huzuru tadın. Mavi-beyaz çizgili bir yatak örtüsü ve denizi çağrıştıran aksesuarlar ile odanızda denizci havasını estirin. Yelkenliler, deniz yıldızları, balıklı tablolar bu konuda size yardımcı olabilir. Yatağınızın arkasında kalan duvarı beyaz lambri ile kaplayarak bu havayı ikiye katlayabilirsiniz.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Ferah Yatak Odaları

Ferah Yatak Odaları

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


ferah yatak odaları,ferah yatak odası,ferah yatak odası önerileri,ferah yatak odası modelleri,ferah yatak odası nasıl olur,ferah yatak odası resimleri

 (Sonraki Resimler) »