Ana Menü

Gri Modern Mutfak Dolapları

Gri Modern Mutfak Dolapları

GRİ MODERN MUTFAK DOLAPLARI

 

Cüneyt ALANGri Modern Mutfak Dolapları

Modern mutfak dolabı modellerin de en çok kullanılan renklerden bir tanesi gri renktir. Gri rengin mutfağa verdiği havayı hiç bir renk veremez. Mutfakta göze doygunluk veren bir görüntü oluşturur gri renk. Akrilik, lake, laminat kapak türlerinde sıklıkla tercih edilir. 2014 yılının en moda mutfak dolapları arasındadır. Bulunduğu ortama ciddi bir hava katar. Bu da iş yapmak için oldukça iyidir. Mutfakta sakin ve disiplinli çalışmak isteyenler için gri mutfak dolabı kullanmalarını tavsiye ederiz. Dekorasyon

Gri Mutfak Dolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Mutfağın ölçüsü orta ve büyük olmalıdır.
  • Mutfakta ek aydınlatma kullanılmalıdır.
  • Kullanılan fayans gri ve tonlarında olmalıdır. Beyaz da seçilebilir.
  • Başka renklerle değil komşu renklerle kombin edilmelidir. Beyaz, siyah gibi.
  • Ankastre ürünler için en ideal renktir.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Gri Modern Mutfak Dolapları

Gri Modern Mutfak Dolapları

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


 

gri mutfak dolapları,2015 gri mutfak dolapları,gri mutfak dolapları resimleri,gri mutfak dolapları fiyatları,gri mutfak dolapları renkleri,gri mutfak dolapları çeşitleri,gri mutfak dolapları modelleri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »