Ana Menü

Harika Banyolar

Banyo Dolabı Seçiminde Püf Noktalar

HARİKA BANYOLAR

Cüneyt ALAN

Harika Banyolar:

Banyolarınızın tarzını değiştirmek artık bir çok ürün sayesinde çok kolay.. Sunulan alternatifler çoğaldıkça karar vermek de zorlaşıyor ama bir o kadarda fazla seçenekle istediğiniz tarzda bir banyoya sahip olabiliyorsunuz..

Seramik ve fayans seçebileceğiniz bir çok model sayesinde zemin ve duvarlarınızda köklü bir değişime gidebiliyorsunuz.. Birbirinden farklı banyo mobilyası modelleri ile de fark yaratıyor ve banyonuzun içini değiştirebiliyorsunuz… Dekorasyon

Banyolarında fark yaratmayı isteyenler için fikir edinebilecekleri banyo ların yanı sıra bir çok farklı küvet modeline yer verdiğimiz bir hazırladık sizler için..

Galerimizde de görebileceğiniz gibi 4 farklı çeşitte küvet görebilirsiniz.. Porselen küvetler, doğal taş küvetler, akrilik, fiberglas, pvc malzemelerden üretilmiş küvetler ve dökme demir küvetler olmak üzere siz tercihinize ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.. Duvar ve zemin malzemelerini de tercih ve isteğinize göre çeşitli seçeneklerdeki malzemeleri kullanabilirsiniz..

Bir kaç modele kısaca değinecek olursak..

Ahşap görünümlü suya dayanıklı duvar ve zemin malzemeli banyoya beyaz porselen bir küvet yerleştirilmiş şık ve modern bir banyo dekore edilmiş..

Mor ve beyaz olarak seçilen duvara renkli karolar kullanılmış ve dökme bir ayaklı küvet yerleştirilmiş biraz modern biraz da vintage bir banyo tasarlanmış..

Şık büyük bir aynanın önüne seramik beyaz bir küvet yerleştirilmiş farklı bir banyo modeli elde edilmiş..

Yine dökme bir ayaklı küvetin etradı gümüş seramiklerle döşenmiş ve duvara da yine aynı tonların hakim olduğu çiçek desenli seramikler desenlendirilmiş..

Mavi ve yeşil olarak desenlendirilmiş seramik banyo duvarlarının ve başka bir çok modelin bir arada toplandığı galerimize göz atmanızı öneririm..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


harika banyolar, harika banyo resimleri, harika duş banyoları, mükemmel banyolar, muhteşem banyolar, harika banyo modelleri, harika banyo çeşitleri, cuneyt alan

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »