Hollanda Türkiye Maçı Tahminleri

 

Hollanda Türkiye Maçı Tahminleri

Selamun Aleyküm arkadaşlar ben Cüneyt Alan. Kendimce bir Türkiye Hollanda Maç Tahmini de ben yapmak istiyorum müsaade ederseniz. 🙂

Diyorum ki; Hollanda Türkiye’yi 2-1 yenecek. Ben fazla anlamam futboldan ama hissettiklerim bu. Elbetteki gönlüm Turkiyenin farklı kazanmasından yana çünkü boylesi bir mutluluğa millet olarak gerçekten ihtiyacımız olduğu bir zor dönemdeyiz. İnşallah yeneriz ve ben kaybederim… Geçen yıllarda Türkiye Almanya maçı içinde hiç yapmadığım birşeyi yaptım ve arkadaşlar sorduğunda maç skoru sence ne olur diye; hiç tereddütsüz ve düşünmeden 3-0 yeniliriz demiştim. Maç bittiğinde herkes çok şaşkındı tabiiki bende. 🙂 Aynı duygulardayım yine. Benimle bahse gireniniz varmı Hollanda Türkiye Maçın Sonucu hakkında? 🙂 Yorumlaşalım alt bölümde. Türkiye 1, Hollanda 2 olacak diyorum ben. Ya siz?

Şimdiden teşekkür ederim.

 

Letonya karşısında son dakikada yediği golle 2 puan bırakan Türkiye, hakemin de katkılarıyla İzlanda’ya evinde 1-0 yenilen Hollanda ile ölüm-kalım maçına çıkacak.

Fatih Terim yönetiminde Fransa şansını iyice zora sokan A Milliler, geriye kalan 3 maçta 9 puan toplamak zorunda. Play-Off oynayabilmek için ilk önce Hollanda’yı Konya’da devirmemiz gerekiyor. Letonya maçında bırakılan 2 puan sonrası 9 puanda kalan Milli Takım, Hollanda’yı mağlup edip, 3.sıraya yerleşmek için sahada olacak.

Grubun favori takımı olmasına rağmen, 3 mağlubiyet 3 galibiyet 1 de beraberlik alabilen Hollanda, son maçında İzlanda’ya 1-0 kaybederek işi zora soktu. Onlarda tıpkı bizim gibi kazanmak için sahada olacaklar ve hücümdaki en önemli silahlarından olan Robben’den yoksun kalacaklar.

Son maça kadar gruptaki geleceği belli olmayan Hollanda’nın, tek hedefi Konya’da Millileri mağlup edip, kalan iki maçtan da galibiyetle ayrılmak olacaktır.

Bugüne kadar Hollanda ve Türkiye 11 kez karşılaştı ve bu maçların 5’ini Hollanda, 2’sini ise Türkiye kazandı. Grupta oynanan son maç ise 1-1’lik eşitlikle sona ermişti. Hollanda Türkiye Maçı Tahminleri  turkiye hollanda maçının tahmini, maç sonuçları, hollanda ve turkiye maçı iddaa tahminleri, turkiye hollanda maçı sonucu

Cumartesi gününün en heyecanlı ve en kritik maçında iki takımın da galibiyetten başka alternatifi yok. Bu yüzden çok gergin bir maç olacaktır ve A Milli takımımız seyirci desteğiyle kazanmasını istiyoruz. Rakibimiz Hollanda ise bu tip maçlarda bizden kat be kat tecrübeli.

Her ne kadar Türkiye’den bir galibiyet beklesek de zor. Hollanda bu maçta Millilerimizi mağlup edip, Euro 2016 şansını sürdürür. Bize de 2018 Dünya Kupası’na hazırlanmak düşer. Bu yüzden MS 2 Hollanda tercihi kuponlarda değerlendirilir.