Hollanda Turkiye Maçının Hakemi

Antonio miguel mateu lahoz

CuneytALAN.CoM ailesi olarak sizlere her konuda olduğu gibi spor alanında da bilgi ve düşüncelerimizi aktarmaya devam ediyoruz. Hollanda Turkiye Maçının Hakemi hakkında araştırıp edindiğimiz bilgileri şimdi sizlerle paylaşıyoruz.

A Milli Futbol Takımının 6 Eylül Pazar günü Konya’da Hollanda ile yapacağı 2016 Avrupa Şampiyonası grup eleme maçını İspanya Futbol Federasyonu’ndan hakem Antonio Miguel Mateu Lahoz yönetecek. 12 mart 1977 valencia doğumlu ispanyol hakem. Uefa tarafından; şampiyonlar ligi 3. ön eleme turu ilk maçında, 1 ağustos çarşamba günü şükrü saracoğlu stadı’nda oynanacak, fenerbahçe vs vaslui maçının hakemi olarak görevlendirilmiştir.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, Lahoz’unyardımcılıklarını Pau Cebrian Devis ve Roberto Diaz Perez Del Palomar yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi Jon Nunez Fernandez, ilave yardımcı hakemleri ise Carlos Del Cerro Grande ile Alejandro Jose Hernandez olacak. Konya Büyükşehir Torku Arena’da Hollanda ile oynanacak A Grubu maçı saat 19.00’da başlayacak.

Karşılaşmayı, İspanya Futbol Federasyonu’nundan Antonio Miguel Mateu Lahoz yönetecek. Lahoz’un yardımcılıklarını Pau Cebrain Devis ve Roberto Diaz Per Del Palomar yapacak.

turkiye hollanda maçının hakemi, hollanda türkiye maçını kim yönetecek, türkiye ile hollanda maçının hakemleri, hollanda ve türkiye maçını kim yönetecek, maçın hakemi