Isı Yalıtım

Isı Yalıtım

ISI YALITIMI

 

Isı Yalıtım : Binalarda ki ısı yalıtımı en az binaların temeli kadar büyük önem taşımaktadır. Temelsiz bir ev etrafına ne kadar tehlike saçıyorsa yalıtımsız bir bina da o derece tehlikelidir. Yalıtımı olmayan bir ev daha fazla yakıt harcar ve maddi harcama daha fazla olur. Sizin yapmanız gereken tek bir kere masraf yaptırarak evinize ısı yalıtımı uygulatmak ve faydalarını görmektir.

Binalarda cam kalınlığı oldukça önem taşır. Güneye bakan camlar ince, kuzey tarafa bakan camlar kalın olur. Eğer kış soğuk diye evinizin tüm camlarını kalın yaptırırsanız bu seferde güneş ışınlarını engellemiş olursunuz. Sıcak diye de ince camlar kullanmanız evinizin soğuk olan kuzey cephesinden soğuk almanız demektir. Camlarınız hem ses hem de ısı yalıtımlı olmalıdır.

Camlarınızın pencere bantlarını 2 yılda bir yenilemeniz iyi olacaktır. Ucuz malzemeler kullanmayın. İnşaat öncesinde evinize mutlaka iç yalıtım yaptırmayı unutmayın. Özel alaşımlı köpükler kullanın. Evinizin bulunduğu yer çok rüzgâr alıyorsa çatınızı kiremit yaptırmayın. Çatı kaplama malzemeleri kullanın. Açık renk malzemeler kullanmanız güneş ışığından daha fazla faydalanmanızı sağlayacaktır. Evinizde mümkünse ev halısı kullanın.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Isı Yalıtım dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

ısı yalıtım, ısı yalıtımı nasıl yapılır, ısı yalıtım malzemeleri, ısı yalıtım malzeme fiyatları, ısı yalıtımı resimleri, ısı yalıtım ustaları, ısı yalıtımcılar, ankara ısı yalıtım