Ana Menü

Keçiören Fayansçı Alçıcı Boyacı

Keçiören boyacı fayansçı kartonpiyerci

Keçiören Fayansçı Alçıcı Boyacı

 

Cüneyt ALANKeçiören Fayansçı Alçıcı Boyacı

Eski hali bu şekilde olan;

Keçiören Fayans Alçı Boya

Keçiören Fayans Alçı Boya

Değerli müşterimiz olan Aslı Hanımdan bu şekilde teslim aldığımız mutfağında komple bir dekorasyona giriştik ve tamamen değiştirdik. Yerden tavanlara kadar A’dan Z’ye kadar herşeyi söküp yıkıp yerine yenilerini yaptık. Duvarlardaki fayansları kırdık ve yerine modern ve kaliteli yeni fayansları yaptık. Zemindeki fayanslarıda kırıp yerine Granit döşeme yaptık. Duvarlara mastarlı ve pürüzsüz alçı sıva yapıp üzerine su bazlı silikonlu boya ile boyadık. Boya içerisine dekorasyona uygun olarak gümüş sim kattık ve daha görsel bir mekan oluşturduk. Mutfağımızdaki eski tüm su tesisatlarını söküp yerine PVC malzemelerle yeniden daha kullanışlı ve kaliteli bir tesisat çektik. Tüm elektrik tesisatınıda onarıp yeniledik. Tavanlara kartonpiyer yaparak modern bir dekorasyon olması için gerekli tüm uygulamaları tam ve eksiksiz olarak profesyonelce uyguladık.

mutfak fayans

Keçiören Fayansçı Alçıcı Boyacı


 

20151106_165045


 

20151106_165055


 

20151106_165117


 

20151106_165131


 

 

Ayrıca Aslı hanımın isteği üzerine mutfak kapısını söküp yerine daha kullanışlı ve görsel olan değişik bir alçı kemer çalıştık ve düz bir görsel yaptık. Gümüş simli boya ile desenlerini boyayarak daha göze batan ve şık bir mutfak girişi hazırladık.

İşimize söz verdiğimiz günde başladık ve yine söz verdiğimiz günde bitirdik (7 gün). Aslı hanım ve ailesine bizleri tercih edip bizimle çalıştıkları için teşekkür ediyor hayırlı olsun diyoruz.


 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz. Ankara Boyacı
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


 

 

Keçiören Fayansçı Alçıcı Boyacı, ankara keçiören fayansçı, keçiören ankara alçı boyacı, ankara keçiörendeki boyacı fayansçılar, keçiören kartonpiyerci, dekorasyon, ankara boyacı« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »