Ana Menü

Kentsel Dönüşüm Nedir?

Kentsel Dönüşüm Nedir

KENTSEL DÖNÜŞÜM NEDİR?

Cüneyt ALAN

Kentsel dönüşüm, yapıların daha güvenli, sağlam ve kullanışlı hale getirilmesi için yapılan yenileme çalışmalarının tümüne verilen genel isimdir. Mevcut deprem ve sallatılara karşı zayıf, maddi miadını tamamlamış binaların büyük depremlerde, özellikle izmit ve Adapazarı depremlerinde hep birlikte acı birer deneyim olarak yaşadık. Günümüzde hala kullanılan eski ve yıpranmış binaların; VATANDAŞIN TALEBİ ile kredi desteği, harç & vergi muafiyetleri sağlanarak DEPREME DAYANIKLI, OTOPARKLI, SOSYAL ve YEŞİL ALANLARA sahip MODERN, ESTETİK Binalara DÖNÜŞMESİ için 31.05.2012 tarihinde 6306 saylı KENTSEL DÖNÜŞÜM KANUNU (Afet Riskli Yapıların Yenilenmesi ile İlgili Kanun) çıkmıştır.
KENTSEL DÖNÜŞÜM KANUNU ile Depreme Dayanıksız, Eski, maddi miadını tamamlamış Evinizi, Binanızı, işyerinizi Başka Bir yere kaydırılma korkusu yaşamadan KENTSEL DÖNÜŞÜM AVANTAJLARINDAN yararlanarak YENİDEN İNŞAA EDEBLİRİSNİZ. Bunun için BELEDİYE, TOKİ, BAKANLIĞI beklemenize gerek kalmadı. Dileyen her bina sakini, yeterli daire sahibi sayısına ulaşıp anlaşmaya varmaları halinde, gerekli olan maddi krediyi ve desteği devletten alabilirler ve diledikleri Müteahhit firmayla anlaşıp eski ve ypranmış binalarını yıktırıp yerine yenisini yaptırabilirler. Kentsel Dönüşüm projelerinde amaç;:
Sağlam, Kullanışlı, Güvenli, Doğayı Seven ve Düzenli bir şehir görüntüsü sağlamak ve modern yaşam alanları hazırlamaktır.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


 

kentsel dönüşüm, kentsel dönüşüm nedir, kentsel dönüşüm kanunları, kentsel dönüşüm kredileri, kentsel dönüşüm firmaları, kentsel dönüşüm için yapılması gerekenler« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »