Ana Menü

Keyifli Bahçeler

Keyifli Bahçeler

KEYİFLİ BAHÇELER

 

Cuneyt ALAN – Keyifli Bahçeler: Yazın en fazla vakit geçirdiğimiz alanlardan biri balkon ve bahçelerimiz. Temiz havayı içinize çektiğiniz bu ferah alanları, keyifli ve sevimli bir köşeye dönüştürmeye ne dersiniz? O halde hazırlıklara başlayalım.

Balkonunuzda mavi ve beyazın huzur verici etkisinden yararlanın. Geniş ve uzun bir balkona sahipseniz uzun dikdörtgen bir masayı, bank şeklinde mavi sandalyeler ve tekli beyaz bambu koltuk ile tamamlayın. Sandalyeleri renkli, çiçekli kırlentlerle donatarak mekana canlılık katabilir, masanın üstüne süslü bir kuş kafesi asarak ortama sevimli bir hava verebilirsiniz.

Büyük bir balkona sahipseniz balkonunuzda hem oturma hem yemek bölümü oluşturabilirsiniz. Duvar kenarına L şeklinde geniş bir koltuk koyarak güzel ve keyifli bir köşe yaratın. Koltuğun önüne özel tasarım, ağaçtan bir sehpa yerleştirerek tarzınızı konuşturabilirsiniz. Koltuğun arkasında kalan duvarda şık bir ayna tercih ederek mekana derinlik katabilir ve daha ferah bir görünüm kazanabilirsiniz. Koltuğu rengarenk yastıklarla süsleyerek ortamı canlandırın. Balkonun diğer tarafında ise beyaz bir yemek masası ile koltuğunuza uygun, kumaş kaplı sandalyelere yer verin. Balkonun etrafını saksı çiçeklerle donatarak ferah, taze ve huzurlu bir ortam yakalayın.

Bahçenizin orta yerinde güzel bir yemek bölümü oluşturabilirsiniz. Açık renkli ahşap bir masayı, beyaz çelik sandalyeler ile tamamlayın. Masanızı sevimli bir örtü ve çiçekler ile süsleyerek ortama sıcak bir hava katabilirsiniz.

Balkonunuzun küçük olması keyfinize engel değil. Kolçaksız minderli bir koltuk ve ona uygun sehpa ile ufak balkonunuzda kendinize keyif köşesi hazırlayabilirsiniz. Balkonunuzun demirine minik fenerler ve saksı çiçekler asarak mekanı romantik bir havaya sokabilirsiniz.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


keyifli bahçeler,keyifli bahçe dekorasyonu,keyifli bahçe dekoru,keyifli bahçe dekorasyon fikirleri,keyifli bahçe dekorasyon önerileri,keyifli bahçe modelleri

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »