Ana Menü

Kış Bahçesi Dekorasyonu

Çılgın Dekorasyonlar

KIŞ BAHÇESİ DEKORASYONU

 

Cuneyt ALAN – Kış Bahçesi Dekorasyonu: Yazları bahçe keyfine doyamayanlardansanız, bu zevki kışın da sürdürebilirsiniz. Bahçenizi, balkonunuzu veya verandanızın etrafını camla kapatarak hoş bir kış bahçesine dönüştürün. Böylece kışın dahi doğayla baş başa olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kış bahçenizi ister modern, ister klasik isterseniz de counrty tarzında dekore edin, seçim sizin. Kış bahçeleriyle evinizde farklı bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Kışın soğuk günlerinde keyifli bir sığınak olacak bu mekan, yazın da bahçenizin devamı hissi yaratacaktır. Kış bahçenizi oturma odası, hobi odası, yemek odası olarak hazırlayabilirsiniz. Bu tamamen hangi amaçla kullanacağınıza ve nasıl bir alana ihtiyacınız olduğuna bağlı.

Bahçenizdeki yer döşemesini kullanacağınız alana göre belirleyin. Seramik, mermer veya parke seçebilirsiniz, tercih size kalmış. Ancak parke kullanarak daha sıcak bir hava yakalayabilirsiniz.

Mobilyaları ise dekorasyonunuzun tarzına uygun seçmenizde yarar var. Özellikle evinizin iç kısmındaki bir alanı; bahçeye bakan salonu veya oturma odanızı kış bahçesine çevirecekseniz, mobilyalar uyum içinde olmalı, bir bütünlük yakalanmalıdır. Bahçenizde bulunan ayrı bir bölümü kış bahçesi olarak düzenleyecekseniz dilediğiniz tarzda dekore edebilirsiniz. Pastel tonlarda renkler ile evinizin balkonu veya bahçesinde sıcak ve samimi bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Kış bahçesine dönüştürmek istediğiniz alanın ısı yalıtımının yapılmış olması ve su sızdırmayan özelliklere sahip olması önemli. Balkonunuzu cam panel veya pimapen ile kapatarak kış bahçesine çevirebilirsiniz. Bahçenize açılır kapanır tavan sistemi uygulayarak yaz-kış kullanım rahatlığı yaşayabilirsiniz. Yalnızca tavanı değil yan cam panelleri de açarak, kışın kapalı olan mekanınızı yazın açık bahçeye dönüştürebilirsiniz. Cam ve tavan çerçevelerini alüminyum, ahşap veya PVC malzemeden tercih edebilirsiniz.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Kış Bahçesi Dekorasyonu

Kış Bahçesi Dekorasyonu

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


 

kış bahçesi dekorasyonu,kış bahçesi dekoru,kış bahçesi dekorasyon fikirleri,kış bahçesi dekorasyon modelleri,kış bahçesi dekorasyon çeşitleri,kış bahçesi dekorasyon önerileri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »