komple ev tadilatı

Komple Ev Tadilat

Komple ev tadilat ve dekorasyonu bizim işimiz.

Komple ev tadilat ve işyeri dekorasyon onarım işlerinizi modern tasarımlarımız ve ekonomik fiyatlarımızla profesyonel olarak yapıyoruz. (0 532 654 35 80)

Anahtar teslimi ev tadilat ve dekorasyon işleri nedense herkesin korktuğu, bu işe kalkışmaya çekindiği ve sürekli kaçtığı işlerden biridir. Aslında doğru ekipler ve malzemelerle yapıldığı zaman hiç te zor olmayan, kaçmaya veya gözde büyütmeye hiç gerek olmayan keyifli ve basit işlerdir. Ama dediğimiz gibi; "doğru ekipler ve malzemelerle yapılırsa"… Bizler işimizi severek ve profesyonel olarak yapıyoruz…

anahtar-teslim-dekorasyon
anahtar-teslim-dekorasyon

Komple ev tadilatı nasıl yapılır? Komple ev tadilat fiyatları?

Komple ev tadilat

Bir evin baştan sona, zeminden tavana kadar yapılan bütün dekorasyon işlerinin genel ismine komple ev tadilatı denir. Anahtar teslimi komple ev tadilat ve dekorasyon işlerinin içinde 30' dan fazla farklı çalışma ve dekorasyon branşı bulunmaktadır. Tüm çalışma ve branşların ise farklı malzemeleri ve uygulama çeşitleri mevcuttur. Tüm bu farklı çalışma ve malzemeleri uygulayacak onlarca farklı usta, ekip ve ekipman demektir komple ev dekorasyon çalışmaları. çelik kapısından, banyo asma tavanlarına kadar A'dan Z'ye dekorasyon çalışmalarını tasarlamak ve aksilik çıkmadan tüm ekip ve ekipmanları yönetip iş vermek ise bir ev dekorasyoncu için derim bir tecrübe ve iş displini istemektedir. Tüm bu geniş yelpazeli çalışmaların başarıyla sonuçlanması için komple ev dekorasyon işlerinizi vereceğiniz firmayı ve dekorasyoncuyu çok iyi seçmeli ve araştırmalısınız.

Komple ev tadilatı nasıl yapılır

Dekorasyon yaptırmaya karar verip, eksik ve yapılması gereken tüm işlerin neler olduğunu düşünüp listeledikten sonra ilk yapmamız gereken işini bilen ve iş disiplini yüksek bir ev tadilat dekorasyon firmasıyla anlaşmaktır. Çünkü tüm malzemelerle, tüm uygulamalar ve tasarımlarla, tüm planlama ve iş disipliniyle, tüm aksilik ve sorunlarla uğraşamaz genellikle ev sahipleri. Komple ev tadilatı nasıl yapılır gibi bir çok yükten kurtulmuş ve tüm işlerinizin tam ve eksiksiz olarak yürüdüğünü görürsünüz bu şekilde. Tasarımları, renkleri, modelleri, malzemeleri ve işin nasıl yapıldığını sık sık kontrol etmelisiniz. Kontrolsüz bir iş, başarısız sonuçların alınmasına davet çıkarmak anlamı taşımaktadır. Bu hayatın her alanında olduğu gibi ev tadilat ve dekorasyon çalışmaları içinde geçerlidir.

komple-ev-dekorasyon
komple-ev-dekorasyon

Komple ev tadilat fiyatları

Mekana ve yapılacak işlere göre farklılık gösteren komple ev tadilat fiyatları hakkında görmeden, projelendirmeden, malzemeleri belirlemeden, çalışma koşullarını belirlemeden ve hangi tadilat dekorasyon çalışmalarını bilmeden bir bedel belirlemek oldukça yanlış olur. İnternet üzerinden böyle bir fiyat araştırması yaparak hareket ediyorsanız işe baştan yanlış başlıyorsunuz demektir. Böyle bir araştırma içine girmektense, bir kaç anahtar teslimi ev tadilatı yapan firmayla görüşüp fiyat seçeneklerini karşılaştırmak çok daha mantıklıdır.

Komple ev tadilatında yapılan büyük hatalar

-Ortak kullanım alanlarında zevkleri ve renkleri tartışmamak.
-Hem hızlı, hem kaliteli ve hemde ucuz işleri aynı anda yaptırmaya çalışmak. (Üçü bir arada olmaz)
-İşi bilmeyen ve iş displininden uzak komple ev tadilat firmasıyla veya ekiplerle çalışmak.
-İhtiyaçlarınıza çözüm olacak tasarımlar veya uygulamalar yaptırmamak.
-Kalitesiz malzemeler kullanarak kaliteli işler beklemek.
-Kaliteli malzemeleri, kalitesiz ustaların eline vermek.
-Kararsızlık.
-Dekorasyon modasından uzak, bilinçsiz çalışmalar yaptırmak.