Konsollar

Konsollar

KONSOLLAR

 

Cuneyt ALAN – Konsollar: Salonlarda kullanılan konsolların daha zengin ve estetik bir görünüme sahip olabilmesi ve salonun havasını tamamen değiştirebilmesi için aksesuar kullanımına özen göstermeniz gerekmektedir.Konsollar için 7 aksesuar önerisi ile salonlarınızda dilediğiniz gibi bir hava yaratabilmeniz çok daha kolay bir hale gelecektir. Bunun yanı sıra doğru aksesuar seçimine de özen göstermek gerekir.

Aksesuar seçimlerinizi yaparken evinizin genel havasını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu sayede seçimlerinizi daha doğru yapabilmeniz ve aksesuarlarınızın salonlarınızdaki hareketliği artırması söz konusu olabilecektir. Daha klasik bir salonda ve konsol takımında spor tarzda hazırlanmış aksesuar kullanımının doğru bir görüntü oluşturması mümkün olmayacağı gibi bunun tam tersi de doğru bir seçim olmayacaktır. Bu yüzden önerilerimize kulak vermeniz doğru bir seçim olacaktır.

  1. Salon mobilyalarınızın tarzı ile uyumlu olan aksesuarlar tercih edin. Ayna kullanacaksanız ayna modelinin klasik ya da spor olmasına mobilyalarınızın tarzını düşünerek karar vermeniz daha doğru olacaktır.
  2. Renk seçiminizi yaparken evinizde temel olarak kullandığınız renkleri göz önünde bulundurmalısınız. Salonunuzda retro tarzda mobilyalar kullanıp salonunuzda siyah renkli biblolar kullanmanız doğru bir seçim olmayacaktır. Daha soft renkler kullanmanız ve daha minimal aksesuarlara yönelmeniz faydanıza olacaktır.
  3. Fil takımı olan aksesuarları tercih edebilirsiniz. Filler bereket anlamına sahip olduklarından dolayı evinizde bulunması sizin için olumlu bir hava yaratacaktır. Bu sebeple seçimlerinizi yaparken daha çok değişik tarzda ve renklere sahip olan büyüklü küçüklü filler kullanabilirsiniz.
  4. Konsolunuzun daha zengin durması için duvar bölümünü bir ayna ile süslemeniz faydanıza olacaktır. Salonunuzun durumuna göre spor kesimli ya da klasik aynaları kullanmanız doğru bir seçim olacaktır.
  5. Klasik salonlara renklilik katmak için siyah, kırmızı ve beyaz renklerde bulunan gondol takımlarını kullanabilirsiniz. Bunlar spor bir şıklığın yanı sıra klasik renkler olmaları bakımından zarafet de katacak oldukları için doğru bir seçim olacaktır.
  6. Mumlar kullanın. Konsollarınızın daha zengin gözükmesine olanak sağlayacak olan dekoratif mumları kullanmanız sayesinde konsollarınızın bomboş görüntüsünü zarif bir şekilde doldurabilmeniz mümkün olacaktır. Bu sebeple farklı renklerdeki ve farklı ebatlardaki dekoratif mumlar ve hatta şamdanları kullanmanız doğru bir etki yaratacaktır.
  7. Vazo ve abajur kullanabilirsiniz. Evinizde kullandığınız genel renklerle uyumlu renklerde ve salon dekore tarzına uygun spor ya da klasik tarzdaki abajurlar ve vazolar salonlarınızın daha renkli bir hale gelmesine olanak sağlayacağı gibi salonlarınızda daha otantik bir görüntü de oluşturabilecektir.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

konsollar,konsol modelleri, konsol çeşitleri, konsol fiyatları, konsol için aksesuar önerileri, en şık konsol modelleri, en güzel konsollar, 2015 konsol modelleri