Ana Menü

Köşe Koltuk Seçimi

Koltuk Modelleri Seçimi

KÖŞE KOLTUK SEÇİMİ

 

Köşe Koltuk Seçimi: Koltuklar şüphesiz salonların en önemli mobilyaları arasında görülmektedir. Salonların daha modern bir görüntüye kavuşmasını isteyenler için köşe koltuk seçerken dikkat edilecek 5 nokta göz önünde bulundurulduğu takdirde salonların daha kullanışlı bir hale gelebilmesi mümkün olacaktır. Özellikle küçük salonlara sahip olan kişilerin de büyük ilgi gösterdikleri köşe koltukların seçiminde hata yapmanız durumunda özenle aldığınız koltuklarınızın kullanışlı olmaması gibi bir problem yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır.

Yeni koltuk takımları aldığınızda her zaman daha dikkatli olmanız ve daha uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz mobilyalar seçmeye özen göstermeniz sizin için çok daha doğru bir seçim olacaktır. Bu konuda size belirteceğimiz hususları dikkate almanız sayesinde uzun yıllar boyunca severek kullanacağınız köşe koltuk takımlarına sahip olabilmeniz mümkün olacaktır.

  1. İskeletinin sağlam olmasına dikkat edin. Hangi malzemeden yapıldığını bilmediğiniz ve iskeleti de sağlam olmayan bir köşe koltuk almanız durumunda kısa sürede bu koltukların size büyük sorun yaratabilmesi söz konusu olabileceğinden seçimlerinizi yaparken daha dayanıklı malzeme kullanılarak hazırlanmış olan koltukları seçmeniz daha doğru bir seçim olacaktır.
  2. Boyutlarına dikkat etmelisiniz. Pek çok kişi salonu ile tezat oluşturacak boyutlardaki köşe koltuklar alarak köşe koltuk kullanımının sağladığı estetik özelliklerden yararlanamamaktadır. Küçük bir salon için büyük bir köşe koltuk almak da büyük bir salon için çok küçük bir köşe koltuk almak da yanlış bir seçim olacaktır. Bu sebeple ebat konusunda özellikle ölçüm yaparak köşe koltuk seçiminize karar vermeniz daha doğru olacaktır.
  3.  Köşe koltukların en büyük özelliklerinden biri olarak karşımıza çıkan yastık kullanımına özen gösterin. Köşe koltuk zemin renginizle uyumlu olan aynı zamanda salonunuzda bulunan diğer eşyalarla da uyum sağlayan yastık renklerini kullanmaya özen göstermeniz daha doğru bir seçim olacaktır.
  4.  Farklı formlardaki köşe koltuk seçimi yaparken salonunuzun ebatlarını ve salonda bulunan diğer eşyaların ebatlarını göz önünde bulundurduğunuz gibi eşyalarınızın konumlandırılmasını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Böylelikle aldığınız köşe koltuk takımını salonunuza sığdırmak için uğraşmak zorunda kalmaz ve dilediğiniz gibi eşyaların yerlerinde değişiklikler yapabilirsiniz.
  5.  Satın almayı düşündüğünüz köşe koltuk takımının rengine dikkat etmeniz gerektiği gibi sünger kısmının ya da koltuk kumaşının kolay deforme olmayacak kalitede olmasına dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Bu sayede aldığınız köşe koltuk takımlarını çok uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz ve rahat etmeniz söz konusu olabilecektir.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Köşe Koltuk Seçimi
İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


köşe koltuk seçimi, köşe koltuk takım, köşe koltuk seçimi nasıl yapılır, köşe koltuk modelleri, köşe koltuk mobilyaları, köşeli koltuklar, köşe koltuk çeşitleri

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »