Ana Menü

Köşe Lavabo Modelleri

Köşe Lavabo Modelleri

KÖŞE LAVABO MODELLERİ

 

Cüneyt ALANKöşe Lavabo Modelleri

Ev dekorasyonunda en az salon kadar önemli iki mekan olan mutfak ve banyo, tüm ailenin konfor ve rahatı için oldukça önemlidir. Dekorasyonda değişiklik yapacaksanız, mutfak ve banyo için en yeni dekorasyon trendlerini takip edebilirsiniz. En ufak bir detay bile mutfak ve banyonuza yepyeni bir görünüm kazandıracak. Tezgah üstü, mutfak dolapları, fayanslar, yerler, peki ya diğer detaylar? En yeni lavabo modellerine hiç göz attınız mı? Tüm mutfağı yeniledikten sonra eski lavabonuzu kullanmak olmaz. Hem mutfak hem de banyolarda tercih edebileceğiniz köşe lavabo modelleri, modern görünümü ile evinize yenilik getiriyor. Ankara Boyacı

Mutfağınıza katacağı görsellik ve işlevsellik ile küçük mutfak ve banyolar için de ideal olan köşe lavabo modelleri, özellikle mutfakta fazladan alan yaratmak ya da lavaboyu camın önüne getirmek isteyenler için ideal. Yuvarlak tipte cam kenarı için lavabo tasarlamanıza gerek yok. Artık köşe lavabo modelleri ile mutfağınızda dilediğiniz şekilde tasarım yapabilirsiniz. Modern görüntüsü ile eski tip lavabolardan çok daha kullanışlı ve havalı görünen köşe lavabo modelleri, sadece mutfaklarda değil, banyolarda da sıkça tercih ediliyor. Daha tarz mutfaklara kavuşmak için siz de bu tip değişikliklerle mutfak ve banyonuzda büyük yenilikler yaratabilirsiniz.

Son yıllarda mutfak ve banyo dekorasyon trendlerinin gözdesi olan köşe lavabo modelleri, şu sıralar mimar ve tasarımcıların da gözdesi oluyor. Evinizde size özel bir mutfak dekorasyonu yaratmak istiyorsanız, siz de klasik tipte mutfak ve banyo lavabolarından kurtulup, köşe lavaboları tercih edebilirsiniz. Mutfak dekorasyonu, sizin tarzınızı ve ruhunuzu yansıtır. Modern mutfaklara sahip olmak için, siz de dekorasyonda değişikliğe lavaboyu değiştirerek başlayın. Köşe lavabo modelleri ile daha tarz, daha modern ve daha kullanışlı bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz. Ankara Boyacı
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Köşe Lavabo Modelleri

Köşe Lavabo Modelleri

Köşe Lavabo Modelleri

Köşe Lavabo Modelleri


 

Köşe Lavabo Modelleri, köşe lavabolar, köşe lavabo fiyatları, köşe lavabo çeşitleri, köşe lavabo mutfak, köşe evye modelleri, çanak lavabo, Ankara Boyacı« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »