Ana Menü

Küçük Bahçe Dekorasyonu

Küçük Bahçe Dekorasyonu

KÜÇÜK BAHÇE DEKORASYONU

 
Cuneyt ALAN – Küçük Bahçe Dekorasyonu: Sıkıcı ve bunaltıcı şehir yaşantısından sıyrılmanın en güzel yollarından biriside bahçe keyfidir. Evinizde küçükte olsa bir bahçeniz varsa tüm günün yorgunluğunu ve stresini atmamanız işten bile değil. Bahçeli bir eve sahip olmak elbette güzel bir olaydır ancak buraya bakmak ve gereğince dekore etmek son derece önemlidir. Aksi halde bahçeler sizin için keyif alanından öte yük ve fazlalık olacaktır. Büyük bahçeleri dekore etmek küçük bahçelere nazaran daha kolaydır. Büyük alanlarda uygulanabilecek birbirinden farklı dekorasyon önerileri vardır. Asıl maharet küçük bahçeleri dekore etmektir.

İşte size küçük bahçeler için 5 dekorasyon önerisi;

  • Eğer küçük bir bahçeye sahipseniz öncelikle bahçenizin sınırlarını net olarak belirleyin. Yanınızda komşunuz veya herhangi birileri tarafından kullanılan bir bahçe olsun veya olmasın siz kendinize ait olan kısmı iyi bilin. Ve sınırları çitlerle çevreleyin. Ancak bunu yaparken çitlerin veya duvarların çok uzun olması bahçenizi sıkıcı ve bunaltıcı bir yer haline getirecektir. Küçük bahçelerde sıkılmadan oturabilmek için dekore ederken kısa ve aralıklı çitler kullanmaya özen gösterin.
  • Küçük bahçelerde çiçeklik alanları mutlaka kenarlara yapın. Orta bölümde masanıza veya koltuk takımlarınıza yetecek kadar bir çim alan oluşturun ve geri kalan yan kısımlarda çiçeklendirmeler yapın. Daha fazla çiçekli alan istiyorsanız dekoratif saksılar kullanın. Büyüklü küçüklü birçok saksıyı tüm boşluklara yerleştirin. Özellikle duvarlar varsa, bahçede beton görüntüsünü yok etmek için duvarı çiçeklendirerek amacına uygun değerlendirin.
  • Küçük bahçelerde çiçeklik alanları ve yaşam alanlarını iyi ölçümleyin. İkisine de eşit oranda dağılım yapın. Ne oturma alanlarınız küçük çiçekliğiniz geniş olsun, nede tam tersi.
  • Küçük bahçelerde kullanılan bahçe mobilyaları kaba ve teferruatlı olmamalıdır. Öncelikle oturma alanınızı belirleyin ve bu alana uygun gelecek ebatlarda takımlar tercih edin. Masa ve sandalyeleri küçük ve kibar olan modeller arasında seçiminizi yapın.
  • Bahçem var ve havuz olmadan olmaz diyorsanız havuzun yerini iyi belirleyin. Eksiksiz bir bahçe olsun isterken düzensiz ve karmaşık yapılar oluşmasın. Küçük bahçelerde ortaya yapılan süs havuzları hem çok küçük olacak ve kendini göstermeyecek hem de alanı öldürecektir. Bu nedenle havuzları yerleştirirken ölü köşeleri tercih edin. Duvarlardan akan sular ve köşe havuzları küçük bahçeler için ideal olacaktır.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


küçük bahçe dekorasyonu,küçük bahçe dekoru,küçük bahçe dekorasyon önerileri,küçük bahçe dekorasyon fikirleri,küçük bahçe dekorasyon çeşitleri,küçük bahçeler

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »