Ana Menü

Küçük Çamaşır Odaları

Küçük Çamaşır Odaları

KÜÇÜK ÇAMAŞIR ODALARI

 

Cuneyt ALAN – Küçük Çamaşır Odaları: Evde en çok dağılmaya sebep olan konu şüphesiz çamaşırlardır. Bu sebeple evinizde kullanmadığınız küçük bir odanız bulunuyorsa bu odayı çamaşır odası olarak kullanmanız evinizdeki dağınıklığı ortadan kaldırabilmeniz bakımından faydalı olacaktır. Küçük çamaşır odalarına 8 dekorasyon önerisi sayesinde çamaşır odalarınızı çok daha verimli olarak kullanabilmeniz ve burada da oluşabilecek karışıklıkları giderebilmeniz mümkün olacaktır.

Küçük bir banyoya sahip olmanız sebebi ile çamaşır makinesi, çamaşır deterjanları, ütü masası, kirli çamaşırlar gibi pek çok eşyayı saklama konusunda sıkıntılar çekmeniz söz konusu olabilmektedir. Bu durumlarda çamaşırlarınızın beklediği kirli sepetleri, çamaşır makineleri, deterjanlar, kurutma makinesi ya da askıları çamaşır odası yaparak bunlarla ilgili her türlü muhafaza ve çamaşır temizliği işlemini bu odalarda gerçekleştirmeniz size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bu odaların dekorasyonuna da özen gösterdiğiniz takdirde oldukça kullanışlı bir çamaşır odasına sahip olabilirsiniz.

  1. Küçük bir oda için yapmanız gereken ilk şey daha geniş görünmesini sağlayacak birkaç noktaya dikkat etmek olacaktır. Kurutma makinesini çamaşır makinesini üzerine koyarak yerden tasarruf etmek bunların başında yer alır. Bu sayede çamaşır makinesinin üst kısmında kalan boşluğu da değerlendirmeniz mümkün olacaktır.
  2. Dolap seçimlerinizi yaparken ince yapıya sahip dolapları kullanmanız faydanıza olacaktır. Kalın yapılı dolaplar hem fazla yer kaplayacak hem de daha büyük görünmeleri sebebi ile küçük çamaşır odalarının daha da küçükmüş gibi görünmesine neden olacaktır.
  3. Kapı arkasında kalan alanları değerlendirmeniz faydanıza olacaktır. Deterjan, giysi, plastik eldiven gibi eşyalarınızı bu bölümde saklayabilirsiniz. Bu sayede odanızda size hareket etmek için daha geniş alan kalacaktır.
  4. Odada kullandığınız eşyalarınızın hepsinin temiz ve düzenli olmasına dikkat etmeniz faydanıza olacaktır. Dağınık bir çamaşır odası hem aradığınızı bulma konusunda sıkıntılar yaşamanıza neden olacak hem de odanın daha küçük görünmesine neden olacaktır.
  5. Duvar rengi ve dolaplarınız için açık renkleri tercih edebilirsiniz. Beyaz ya da buz mavisi gibi renkler odaların daha ferah bir görünüme kavuşmasını sağlayacağı gibi çamaşır odalarının daha düzenli ve geniş görünmesine de olanak sağlayacaktır.
  6. Çamaşır ve kurutma makinelerini yerleştirmek için duvar rafı kullanabilirsiniz. Bu raf size makineden çamaşırlarınızı çıkardığınızda katlamak için temiz bir yere sahip olma olanağını da sağlayacaktır.
  7. Odanız yeterli miktarda gün ışığı almıyorsa aydınlatma konusuna dikkat etmeniz gerekir.
  8.  Ütü masalarınızı duvara asılabilen ya da duvara monte olup katlanabilen modellerden yana kullanmanız işiniz bittiğinde bunların ortadan kalkabilmesi bakımından faydalı olacaktır.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


küçük çamaşır odaları,küçük çamaşır odası,küçük çamaşır odası dekorasyonu,küçük çamaşır odası nasıl yapılır,küçük çamaşır odası fikirleri,çamaşır odası önerileri

 

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »