Ana Menü

Küçük Oturma Odaları

Modern Oturma Odaları

KÜÇÜK OTURMA ODALARI

 

 Küçük Oturma Odaları: Küçük bir oturma odasına sahipseniz, nasıl dekore edeceğim derdine düşmeniz doğal. Ancak hiç korkmayın, doğru renk seçimi, ideal boyutta eşyalar ve kullanışlı parçalar ile ferah ve şık bir oturma odası hazırlayabilirsiniz. Sizler için birkaç ilham verici dekorasyon örneklerini bir araya getirdik. Gelin bakalım;

Küçük oturma odanızda ferah ve aydınlık bir görünüm yakalamak için açık renkleri tercih etmenizi öneririz. Hem açık renkler mekanın daha geniş görünmesini  sağlayacaktır.

Küçük ve dar alanlarda ‘L’ şeklindeki koltuklardan yararlanabilirsiniz. Bu tip koltuklar ile hem yerden tasarruf eder, hem de konforlu bir oturma alanına sahip olursunuz.

İrili ufaklı aynalarla odanıza derinlik katarak hem aydınlık hem de şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Oturma odanızda kitaplık veya televizyon dolabı gibi geniş yer kaplayan dolapları yerden yukarı monte edebilirsiniz. Böylece odanıza ferahlık getireceğiniz gibi yerden de kazanırsınız.

Şeffaf görünümlü koltuk ve sandalyeler tercih ederek mekanda daha ferah bir hava yaratabilirsiniz.

Eşyalarınıza farklı işlevler kazandırarak mekanda yerden tasarruf edebilirsiniz. Örneğin; salonunuzda bulunan küçük pufları gerektiğinde orta sehpa yerine kullanabilirsiniz.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Küçük Oturma Odaları

Küçük Oturma Odaları

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


küçük oturma odaları, küçük oturma odaları için pratik öneriler, küçük oturma odası dekorasyonu, küçük oturma odası, küçük oturma odası mobilyaları

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »