Küçük Salonları Genişletmek

Küçük Salonlar

KÜÇÜK SALONLAR

 

Cuneyt ALAN – Küçük Salonlar: Doğru eşya seçimi, yerleşim ve minik dokunuşlarla küçük salonlara daha geniş ve ferah bir görünüm kazandırmak hiç de zor değil. Sizin için derlediğimiz dekorasyon önerileri ile kullanışlı ve şık bir salona sahip olabilirsiniz.

Duvar renginde açık tonlar seçin

Küçük odalarda açık ve mat renkler kullanmanız önerilir. Duvar rengi ve yer döşemelerinde açık renk kullanarak mekanı olduğundan daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz.

Küçük bir salona sahip olup büyük desenli bir duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız, mekanı daraltır düşüncesinden vazgeçin. Tüm duvarları kağıtla kaplayacağınıza, ön plana çıkarmak istediğiniz belirli bir bölümü desenli bir duvar kağıdıyla kaplayarak hem şık hem de geniş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda boyuna çizgili duvar kağıdı doğru bir seçim olacaktır. Özellikle alçak tavanlı mekanlarda ortama derinlik katarak salonunuzu daha geniş gösterecektir.

Koltuk seçiminde ideal boyutlar tercih edin

Küçük salonlarda büyük oturma grupları yerine, değişik modellerde mobilyalar kullanın. Üçlü bir kanepenin etrafına tekli koltuklar veya puflar tercih edebilirsiniz. Kolçaksız sandalyeler ile daha ferah bir görünüme ulaşabilirsiniz.

L şeklinde köşe koltukları küçük mekanlar için ideal bir seçim olabilir. Bu koltuklar fazla yer kaplamayacağı gibi, konforlu ve kullanışlı bir oturma alanı sağlayacaktır.

Küçük mekanlarda beyaz, krem, bej, uçuk pembe gibi açık renklerde koltuklar tercih edilmelidir. Ancak küçük çocuğunuz varsa, bu renkler pek uygun olmayabilir. Buna çözüm olarak koltuk şalları ve örtüleri kullanabilirsiniz.

Mobilya ve aksesuar seçimine özen gösterin

Küçük odalara geniş bir görünüm kazandırmak için şeffaf mobilyalar tercih etmeye özen gösterin. Cam bir orta sehpa veya şeffaf sandalyeler ortama ferah bir hava katabilir.

Küçük bir odaya sahipseniz ve süslü, parıltılı eşyaları seviyorsanız bu tarz eşyaları aksesuarlarınızda tercih edin. Gösterişli ve büyük mobilyalar odayı daraltacağından daha sade parçalara yönelmenizde fayda var. Dekoratif aksesuarlar veya abajurlarınızda şık parçalar kullanabilirsiniz.

Küçük bir televizyon ünitesi kullanın

Küçük salonlarda televizyon ünitenizin mümkün olduğunca az yer kaplamasına özen gösterin. Bunun için televizyonunuzun altına ve yanlarına raf üniteleri yerleştirebilirsiniz.

Odanızda aynaya yer verin

Salonunuzun uygun bir köşesine büyük boy ayna asarak mekana derinlik kazandırabilir, böylelikle  salonunuzu daha geniş gösterebilirsiniz. Büyük bir ayna koyacak yeriniz yoksa, aynanızı gün ışığını yansıtabilecek bir köşeye yerleştirin. Böylece daha ferah ve iç açıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

 

Küçük Salonlar
Küçük Salonlar

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


küçük salonlar, küçük salonların genişletilmesi, küçük salon dekorasyonu, küçük salon mobilyaları, küçük salonlar nasıl yerleşir, küçük salon modelleri