Ana Menü

Laminat Kapı Modellerimiz

Laminat Kapılar

LAMİNAT KAPI MODELLERİMİZ

 

Cüneyt ALANLaminat Kapı Modellerimiz

Bizler Cüneyt ALAN ve Ekibi olarak Dekorasyon adına aradığınız herşeyi bünyamizde bulunduruyor ve siz değerli müşterilerimizin tüm isteklerine profesyonelce cevap verebiliyoruz. Tüm iç ve dış dekorasyon imalat ve uygulamalarımızda olduğu gibi ahşap dekorasyon adı altındaki Laminat Kapılarda da iddalıyız. Kaliteli, sağlam, modern ve bütçenize uygun laminat kapı üretimimiz, satışımız ve montaj hizmetimiz uzman kadromuz ve modern ekipmanlarımız tarafından gününde ve sözümüzde yapılıp tam ve eksiksiz olarak teslim edilmektedir.

Aşağıda kendi üretimimiz olan Laminat Kapı modellerimizin bulunduğu resim galerimizi incelemeden önce Laminat Kapılar hakkında sizlere kısa bir kaç bilgi aktararak üretim ve malzemeler hakkında bilginiz olmasını uygun bulduk.

Kapı kanatlarında köknar iskeletin içi yüksek yoğunluklu kartonla doludur. Kanat üzerine önce mdf, onun üzerinede isteğe bağlı istenilen renkte laminat preslenerek imal edilir. Ölçü oluşturduktan sonra laminata uygun pvc bantla masif bölümler yapıştırılır. Kanadın çevresine kayın veya gürgenden masif uygulanır. Laminatlı kapı kasa ve pervazı ayarlı geçme pervazlı ve fitilli contalı olarak lakeye hazırlanıp istenilen renkte boyanabilir veya kasa ve pervaz aynı renkte laminat kullanılarak preste ya da sarılarak üretilir. Kasa isteğe göre masif köknar ve mdf olabilir. Laminat kapı üretimimiz dışında ayrıca Amerikan Panel kapı imalatımız ve montaj hizmetimizde mevcuttur.

Amerikan Kapı Modellerimizi incelemek için lutfen TIKLAYINIZ…

Laminat kapı yaptırmak için birlere iletişim telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşmanız yeterlidir. Adresinize gelerek ücretsiz keşif, tasarım ve fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilir, konusunda uzman personelimiz tarafından değişik fikirlere ve bilgilere ulaşabilirsiniz.

Daha görsel, modern ve kaliteli mekanlarda buluşmak dileğiyle…

Laminat kapı resim galerimizdeki beğendiğiniz resmin üzerine bir defa tıklayarak resmi büyütebilir veya slayt şeklinde inceleyebilirsiniz. 

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79


laminat kapılar, laminat kapı modelleri, laminat oda kapıları, laminat kapı nedir, laminat kapı nasıl yapılır, laminat kapı fiyatları, laminat kapı renkleri, laminat ahşap kapılar« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »