Ana Menü

Laminat Mutfak Dolapları

Renkli Mutfaklar

LAMİNAT MUTFAK DOLAPLARI

 

Cüneyt ALANLaminat Mutfak Dolapları

Uzun yıllardır kullanılan bir mutfak dolabı türüdür. Kaliteli ve sağlam bir ürün olan Laminatın malzemesinin kalın olmasından dolayı suntaya su ulaşmaz ve uzun yıllar kullanılabilir.

Çizilmeyen sert bir yapısı vardır. Kapak yanları pahalıdır. Üst ve alt kısımlarına  PCV bant eklenebildiği gibi aliminyum çıta ile gömme bir yan  ekelenebilmektedir. Dekorasyon

Laminat mutfak dolapları küçük ve büyük mutfaklar için uygundur. Renk seçenekleri fazladır. Eski bir ürün olmasından dolayı çok yoğun talep görmemektedir. Fiyat olarak bazı mutfak dolaplarına göre daha uygundur.

Ahşap Mutfak Dolapları, Amerikan Mutfak Dolapları, Ankastre Mutfak Dolapları, Lake Mutfak Dolapları, Akrilik Mutfak Dolapları, Laminat Mutfak Dolapları, Masif Mutfak Dolapları, Membran Mutfak Dolapları, Modern Mutfak Dolapları ve daha birçok sayamadığımız 2016 mufak dolap modellerini mekanlarınıza tasarlayıp, üretip, fiyatlandırıp ve uzman personellerimiz tarafından montajı yapılıp siz değerli müşterilerimize tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Laminat Mutfak Dolaplarının Kullanım Alanları

Laminat mutfak dolapları küçük mutfaklarda daha çok kullanılmaktadır. Eski model olan bu mutfak modelinin günümüze uyarlanmış, yeni tarzları vardır. Uyarlanan bu yeni modeller ile çok şık mutfaklara sahip olabilirsiniz. Orta halli, kaliteli bir mutfak dolabı istiyorsanız laminat mufak dolapları bunun için en ideal seçenek olacaktır.

Laminat Mutfak Dolabının Avantajları

  • Su geçirmez özelliğe sahiptirler.
  • Uzun yıllar dayanıklıdırlar.
  • Çizilmeye karşı dayanıklıdırlar.
  • Kaliteli laminatlarda parmak izi gibi sorunlar yaşanmaz.
  • Mutfak tezgahında da laminat malzeme kullanılabiliyor.
  • Çok sayıda tezgah ile uyum sağlayabilirler.
  • Bazı mutfak dolaplarına oranla daha uygundurlar.
  • Laminat Mutfak Dolabının Dezavantajları
  • Eski model oldukları için, yeni yaptırıldığı belli olmayabilir.
  • Günümüzde az sayıda kullanılmaktadırlar.

 

laminat mutfak dolapları,2015 laminat mutfak dolapları,laminat mutfak dolapları resimleri,laminat mutfak dolapları fiyatları,laminat mutfak dolapları renkleri,laminat mutfak dolapları çeşitleri,laminat mutfak dolapları modelleri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »