Let asma tavanlar

Led Tavan Örnekleri

LED TAVAN ÖRNEKLERİ

 

DekorasyonLed Tavan Örnekleri

Bizler Cüneyt ALAN ve Ekibi olarak siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için yapmış olduğumuz bir led tavan çalışmamızı örnek göstererek konu hakkında sizlere açıklayıcı ve öğretici bilgiler sunmayı gerekli gördük.

Tamamen bir Dekorasyon Sitesi olan Cuneytalan.Com, her türlü dekorasyon uygulamaları konusunda gerek görsel gerekse yazılı olarak faydalı olabilmek amacıyla sizlere katkı sağlayacağına inandığımız tüm dekorasyon dallarında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bugün ki konumuz ise Led Tavan Örnekleri. Çoğu ziyaretçimiz bizlere yazmış oldukları mesaj ve maillerinde Let Tavan diye yanlış yazsalarda bizler doğru yazılışıyla Led Tavan olarak belirtmek istedik öğretici olması maksadıyla. Birbirinden güzel Led Tavan resimlerini incelemek için galerimizi buradan ziyaret edebilirsiniz… ( LEDLi ASMA TAVAN MODELLERİ GİRİŞ )

Aşağıda görselleriyle birlikte sizlere sunduğumuz konumuzun ana başlığı Led Tavanlar ve bu asma tavan sistemiyle mekanlara ne kadar renk ve kalite katacağımızı paylaşmak istedik. Dekorasyonun vazgeçilmezi olan alçıpan asma tavan sistemlerinin günümüzde en çok rağbet gören uygulama türü Led Tavan Sistemleridir. Gizli ışıklandırmaların ve rengarenk aydınlatma sistemleriyle ışıklandırılan asma tavanlarımızla dilediğimiz şekil ve ölçülerde oynayabiliyoruz mekanlarda. Aklınıza gelebilecek her şekliyle mekanlara mükemmel bir görsellik ve şıklık katan led asma tavan çalışmaları, evimize veya işyerimize değer üstüne değer katıyor. Cüneyt ALAN ve Ekibi olarak yapmış olduğumuz bir Led Asma Tavan çalışmasının ve bu çalışmanın hangi şekillerde yapıldığını görsel olarak sırasıyla paylaşıyoruz aşağıda.

LED TAVAN NASIL YAPILIR:

led tavan nasıl yapılır
led tavan nasıl yapılır

Bu asma tavan çalışmalarında işi yapabilmek kadar, mekana bu dekorasyon çalışmasının tasarımıda bir o kadar önemlidir. Mekanın büyüklüğü, uygunluğu, hangi modellerin hangi şekillerde ve ölçülerde yapılması gerektiği gibi hayati önem taşıyan bölümleri çok ama çok önemlidir. Bu konuda ön plana çıkan ilk temel şart tecrübe ve tasarımdaki ustalıktır. Led Tavan uygulamasına başlamadan önce ilk yapılması gereken şey doğru ölçüdeki doğru modeli, doğru mekana uyarlayabilmektir. Yukarıda paylaştığımız resimde gördüğünüz led tavan, tamamen bizim mekana göre tasarlayıp uyguladığımız özgün bir çalışmadır. Gerek ölçüsüyle, gerek şekliyle ve gerekse kullanılan malzemeleriyle mekana tam olarak uyum sağlaması ve yakışması için derin tecrübemiz ve ustalığımızı biraraya getirdik ve ortaya mükemmel bir dekorasyon çıkardık. Oturma odası için planladığımız bu led tavan örneğini, alçısının, ışıklandırmasının ve boyasının bitmesinden sonraki halinide ilerleyen zamanlarda ve işimizi bitirdiğimizde sizlerin incelemesine sunacağız.

led tavan sistemleri
led tavan sistemleri

Bu resmimizdeki led tavan çalışmamız, Mutfak tavanı için tasarlayıp uyguladığımız çok şık bir Led Tavan Örneğidir. Bitince gerçekten muhteşem olacak biliyoruz.

led tavan çalışması
led tavan çalışması

Üstteki resmimiz ise koridor led tavan çalışmamıza güzel bir örnek. Bu tavan modelimizde bittiğinde mükemmel olacak biliyoruz.

Cüneyt ALAN


 

Led tavan örnekleri, let tavan, led asma tavanlar, led tavan uygulaması, led tavan örneği, led tavan sistemleri, led asma tavan, dekorasyon, ankara boyacı