Ana Menü

Let Aydınlatmalar

let aydınlatma

LET AYDINLATMA SİSTEMLERİ

 

Let Aydınlatmalar: Aspen’in Lumuner LED Aydınlatma Ürünleri, 600×600 mm standart asma tavan sistemleri başta olmak üzere tüm metal, taşyünü ve ahşap asma tavan sistemlerine entegre olabilecek bir seri olarak tasarlanmıştır. LED aydınlatmanın asma tavan plakalarına entegrasyonu ile asma tavan ve aydınlatma çözümleri bir bütünlük oluşturur. Böylelikle mimari projelerde yenilikçi ve estetik çözümler sunar.

Kullanım Alanları: 

•Ofis Projeleri

•Oteller

•Havalimanları

•Showroom, Mağaza ve AVM’ler

•Hastaneler ve Kamu Binaları

başta olmak üzere geniş bir uygulama alanına sahip olan Lumuner Serisi; modern dünyada aydınlatmada LED kullanımının giderek yaygınlaşması ve sağladığı avan-tajlardan dolayı tercih edilmektedir.

Avantajları:

LED aydınlatma ürünleri, uzun ömürlü olmaları (50.000 saat ve üzeri) ve diğer çözümlere göre %60-70’lere varan enerji tasarrufları ile daha ekonomik  ve  daha çevrecidirler. Lumuner Serisi, LED aydınlatmanın bu özelliklerini estetik ve yenilikçi bir tasarım ile birleştirmektedir.

Ürünlerimiz standart asma tavan sistemlerine uygulanmakla birlikte, özel çözümler için müşterilerin talepleri doğrultusunda farklı renk ve ebatlarda plakalar için de üretilebilir.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79
İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


 

led aydınlatmalar, let aydınlatma sistemleri, let tavanlar, ledli asma tavanlar, let tavan modelleri, tetli tavan resimleri, let tavan nasıl yapılır, ledli tavanlar« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »