Ana Menü

Lüks Dekorasyonlar

Lüks Dekorasyonlar

LÜKS DEKORASYONLAR

 

Cüneyt ALAN

Lüks Dekorasyonlar

Gelin bu konuya siz göz gezdirirken bir yandan da şöyle düşünelim;
Örneğin tatile gitmeye karar verdiniz ve bu tatil yöresi de misal olarak Güney olsun. Bir Bodrum gibi mesela.. Gidenlerden çok gitmeyenlerin yada gidemeyenlerin de bileceği gibi her yeri beyazdır evlerin. Göz kamaştırır,büyüler. Dekorasyon bir sanattır. Bunu düşünerek yola çıktığımızda ise şuan var olan konumuzdaki ev demek yersiz kalır fakat bu muhteşem villada belkide oradaki evlerin çok,çok daha ötesinde bir şey. Şöyle ki; muhteşem villanın içi de, dışı da tamamen beyaz renklere hakim. Oldukça geniş ve inanılmaz bir manzarası var. Kim bilir belkide böyle bir yerde yaşamak bir hayal olsa da,belki bir gün diyerek sizlerle paylaşmak istedim. Dışarıdan görüntüsü son derece modern bir yapı gibi görünse de içine girdiğiniz andan itibaren ki örneklerimizde de göreceksiniz; bazı alanları oymalı dekoratif çalışmalar ile modern bir mağaraya giriyormuşsunuz hissini de uyandırabilir (= Bu yüzden galerimiz deki görüntüleri incelerseniz dahada iyi anlayacaksınız.)

Lüks dekorasyonlar isimli görsellerimizi tam boy ve slayt halinde incelemek için resimlerin üzerine tıklayınız…


 

  • MANTOLAMA
  • DUVAR KAĞIDI
  • SERAMİK - FAYANS
  • KARTONPİYER
  • ASMA TAVAN - ALÇIPAN
  • ALÇI
  • BOYA İŞLERİ

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Muhteşem bir görünüme sahip olan lüks villanın görünümünde uzunlamasına gelen bir havuzu ve havuzundaki ışıklandırması ile oldukça büyüleyici bir görünüme sahip. Öyleki galerimizde devam ettiğiniz zaman gündüz gözüyle  çekilmş olan bir karesinde evin iki yan kısmından havuz açıklığı bulunuyor. Ki geniş kare cam ile kapatılmış olan bu kısımda ön alt zemininde taşlar ile dekoratif bir çalışma yaparak iç tasarıma girdiğiniz anda yine beyaz renkli bir kanepe ile farklı bir tasarım yaparak huzuru yakalayabilirsiniz. Oturma kısmındaki değişik duran tavandaki aksesuar ise bir avize modern hali ile geliştirilmiş hatta açılabilirek farklı dekorlarda yapabiliyorsunuz. Böyle muhteşem bir villanın elbette ki lüks hali ile bir bar köşesi olmalı. Ev sanki herhangi bir mağrayı modernleştirip ve geliştirip beyaz renkle boyuyarak farklılaştırılmış gibi görünsede eminim ki herkes böyle bir yerde yaşamak isterdi. Villanın merdiven tasarımıda daha modern olarak tasarlanmış ve bir oval gelen cam ile süslenmiş alt bölüm ise değişik aksesuarlardan oluşan süsler ve modern sezlong ilede dekoratif bir tasarım yapılmış. Modern evler,lüks evler, ev dekorasyonu,iç mimari, iç dekorasyonlar,iç tasarımlar,modern evlerin içi,iç tasarım örnekleri..Yatak odası da diğer bölümlerden pek farksız değil. Tamamen beyaz renklere hakim olan bu lüks villanın yatak odası ise duvar kısmı oymalı dekoratif bir çalışma ie tamamlanarak farklı bir görünüm sergilemiş. Banyoları ise çift olması ile beraberinde biri diğerinden daha farklı bir görünüme sahip her ne kadar modern bir lavabo görünümünü alsada ilk bakışta ki farklılığı sizlerde göreceksiniz. Teras bölümünü ise detay anlatmaya fazla bir gerek duymuyorum çünkü galerimizi incelerseniz ne demek istediğimide anlayacağınızdan eminim. Kim bilir belki bir gün bizde de olur diyerek bu konuyu burada noktalıyorum

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

lüks dekorasyonlar, lüks ev dekorasyonları, lüks evler, lüks dekorasyon resimleri, en lüks dekorasyonlar, en lüks ev dekorasyonları, süper lüks dekorasyonlar, lüks evler« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »