Mamak Kartonpiyer

Mamak Dikimevi Kartonpiyer

 

Cüneyt ALANMamak Dikimevi Kartonpiyer

01.11.2015 tarihinde başlanılıp aynı gün bitirilmesi konusunda anlaşma yaptığımız değerli müşterimizin isteğini yerine getirdik ve işimizi sözümüzde ve günümüzde bitirip, tam ve eksiksiz olarak teslim ettik. Müşterimize bizleri tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Değerli müşterimizin bizden yapmamızı istediği iş;

mamak dikimevi kartonpiyer
mamak dikimevi kartonpiyer

Tavan kaplaması çalışmasından sonra tüm odalar ve salonun kartonpiyer yapılması. Değerli müşterimiz tarafından seçilen hasır deseni dediğimiz tavan kaplama malzemesini büyük bir özen ve profesyonelce imalatından sonra altına ve tüm odalara stropiyer kartonpiyer montajı yaptık. Söz verdiğimiz günde ve titizlikte işimizi yapıp teslim etmiş olduğumuz için ekipçe mutluyuz. Sayın müşterimizin memnuniyeti bizleride memnun etti. Uygun ödeme koşullarımız ve ekonomik fiyatlarımızla sizlerinde dekorasyon adına her konuda hizmetinizdeyiz.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz. Ankara Boyacı
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz. Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


mamak kartonpiyer, dikimevi kartonpiyer, kartonpiyer stropiyer, mamak kartonpiyer ustası, dikimevi stropiyer ustası, mamak alçı boya kartonpiyer, dikimevi boya badana kartonpiyer, ankara boyacı, cuneyt alan