Ana Menü

Mantolama Ankara

mantolama ankara

Mantolama Ankara

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Ankara Mantolama: Binanıza mantolama yaptırmaya karar verdikten sonra, çok farklı fiyat teklifleri almaya başlayacaksınız. Bu tekliflerde dikkat etmeniz gereken hususların başında verilen fiyatların yapılabilirliğini araştırmanızdır. Aldığınız en düşük fiyat size en uygun teklifin verildiği anlamına gelmez. Yanlış, eksik ve marka paket sistemi dışında malzeme kullanımı, kötü yapılmış işçilik size ileride çok büyük zararlar verebilir. Ankara için mantolama fiyatlarını etkileyecek diğer faktörler ise binanıza yapılacak ek işlerdir. Örnek verecek olursak; pencere denizlikleriniz muhtemelen değişmek durumunda olacak. Bina eteklerine en azından 30 cm ile 100 cm arasında taş, mermer ve bunlara benzer bir malzeme kaplanacak. Hazır iskele kurulmuşken yağmur iniş ve yatay oluklarının değişimi olacak. Mantolama dışında kalacak bölümlerde tamirat, sıva ve mineral sıva yapımı ve boyanması işi çıkacak ve buna benzer etkenler mantolama birim fiyatınızı yükseltecektir. Binanızın durumuna ve kullanacağınız malzeme çeşidi ve markasına göre, sadece mantolama işiniz için en düşük birim fiyat 35 TL/m2 + KDV’den başlar. Bunun altındaki rakamlara çok fazla rağbet etmemenizi tavsiye ederiz.
Yukarıda saydığımız etkenlere göre 16 yıllık tecrübemizle sizlere aşağıda tahmini çıkabilecek mantolama fiyatlandırma tablosunda, binanızın dış cephe m2 değerini yazarak, mantolama için en düşük değeri yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz. Kesin net fiyat alabilmeniz için başvuru formumuzu doldurup bize yollamanız yeterli olacaktır. En kısa sürede ücretsiz keşif yapılarak sizin için en kaliteli iş ve en doğru fiyatları alabilirsiniz.

 

mantolama ankara, mantolama kredisi, mantolama teknik şartnamesi, mantolama zorunlumu, mantolama malzemesi, mantolama yasası, mantolama hesaplama, mantolama fiyatları

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »