Ana Menü

Masif Mutfak Dolapları

Masif Mutfak Dolapları

MASİF MUTFAK DOLAPLARI

 

Cüneyt ALANMasif Mutfak Dolapları

Klasik mutfak modellerinde en çok kullanılan malzemedir. Masif ağaçtan oluşan bir malzemedir. Masif mutfak dolapları için en ideal malzemelerden bir tanesidir. Dekorasyon

Malzemesini oluşturan ağacın bir çok işlemden geçmesinden dolayı fiyatı diğer malzemelere göre biraz daha fazla olan bir modeldir. İşçilik gerektiren mutfak dolabına istenilen renk verilebilir. En çok tercih edilen renkler; beyaz, kahverengi, krem, gridir… Ahşap Mutfak Dolapları, Amerikan Mutfak Dolapları, Ankastre Mutfak Dolapları, Lake Mutfak Dolapları, Akrilik Mutfak Dolapları, Laminat Mutfak Dolapları, Masif Mutfak Dolapları, Membran Mutfak Dolapları, Modern Mutfak Dolapları ve daha birçok sayamadığımız 2016 mufak dolap modellerini mekanlarınıza tasarlayıp, üretip, fiyatlandırıp ve uzman personellerimiz tarafından montajı yapılıp siz değerli müşterilerimize tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Masif Mutfak Dolaplarının Kullanım Alanları

Masif mutfak dolapları klasik  yapıya sahip mutfak modelleridir. Küçük ve büyük mutfaklar tercih edilebilir. Masif büyük mutfaklarda kullanıldığında göze dolgunluk verir ve mutfağın çizgisini değiştirir. Ayrıca masif malzeme amerikan mutfak modellerinde kullanılan dolap çeşididir. Küçük mutfaklarda alt tezgah masif dolaplar üst raflar ise açık ahşap raflar olarak kullanılabilir.

Masif Mutfak Dolaplarının Avantajları

  • Klasik mutfak modellerine en çok yakışan modeldir.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Doğal malzemelerden oluştuğu için sağlıklıdır.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Temizlenmesi kolaydır.
  • Çizilme riski en az malzemelerden bir tanesidir.

 

masif mutfak dolapları,2015 masif mutfak dolapları,masif mutfak dolapları resimleri,masif mutfak dolapları fiyatları,masif mutfak dolapları renkleri,masif mutfak dolapları çeşitleri,masif mutfak dolapları modelleri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »