Ana Menü

Masif Parke

Masif Parke

MASİF PARKE

 

Cüneyt ALANMasif Parke

Kuzey Amerika meşesi, merbau, iroko, kayın. Akçaağaç, dişbudak ve kestane gibi çeşitli ağaçların dokusunu ve. doğallığını evlerimize taşıyan bir zemin döşeme sistemi olan parke, uzun ve kısa olmak üzere iki farklı tipte üretilir ve rabıta olarak bilinen uzun boy parke, ağacın doğal yapısını, rengini ve desenini, kısa boy parkeye oranla çok daha iyi yansıtır.

Ağacın sertliğine, lif yapısına ve rengine göre farklılık gösteren parkenin kalitesini belirleyen faktörlerin başında parkenin rutubet oranı, geometrik düzgünlüğü, boyutları, sistre kalınlığı ve yüzey düzgünlüğü konu ile ilgili oldukça önemli faktörler arasında yer alır.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Neden ahşap?

 • Doğal ahşap sağlıklıdır.
 • Doğal görünümü ve kalitesi ile uzun süreli kullanımı sağlar.
 • Alerji ve solunum yolu rahatsızlığı gibi problemlere neden olmaz.
 • Bakımı ve temizliği kolaydır.
 • Çocuklar için en güvenli zemin döşemesidir.Mutfakta ve banyoda kullanılan uygun malzemeler arasında da yavaş yavaş yerini alan ahşap. malzeme; mutfak trafiğine uyum sağlayabilen mat ve suya karşı dayanıklı olan meşe, karaağaç, dişbudak ağacı, kayın ağacı ve akçaağaç gibi çeşitleri ve banyoda rağbet gören su geçirmez ve sert nitelikli sedir ağacı ile kullanım açısından bakıldığında en çok tercih edilen malzemeler arasında yer alır.

  Türkiye”de uzun yıllar egzotik ağaçlar daha çok tercih edilmekteydi. Son yıllarda ise önce koyu renkler, sonra açık renk ağaçlardan üretilmiş parkeler tercih edilir oldu. Kullanım rahatlığı anlamı kullanıcıdan kullanıcıya değişmekle birlikte koyu renk ağaçların estetiksel artısının yanı sıra toz gösterme gibi dezavantajları veya açık renk ağaçların doğallığı yansıtamaması gibi rahatsızlıklar, gözlemlediğimiz sıkıntılardan birkaçı.

  Parkenin bakımı
  masif parke yüzeyi silinirken parkeye zarar verebilecek asit, selülozik esaslı maddelerden ve sert malzemeden kaçınılmalıdır.Kuru veya nemli bez yardımı ile temizlik malzemeleri kullanılabilir.


  masif parke, masif parke nedir, masif parke modelleri, masif parke çeşitleri, masif parkenin bakımı, masif parke fiyatları, masif parkeci ankara, masif parkeler« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »