Mavi Kale Yalıtım Mantolama

mavi_kale

MAVİ KALE

2004 yılında, XPS malzemelerinin mucidi ve dünya pazar lideri Dow Chemical; ısı yalıtım sistemlerinde uzman Mardav A.Ş. ve yapı kimyasalları ve cephe kaplamaları üretiminde uzman Kalekim A.Ş. ısı yalıtım pazarına hizmet etmek amacıyla güçlerini birleştirmişlerdir. Bu işbirliği, Blue’Safe Mavi Kale Mantolama Sistemleri adı altında pazara sunulmaktadır.

gnyapı Güvenilir
Avrupa Standart Hazırlama Organizasyonu(EOTA) tarafından yayınlanan ETAG 004 (Dış Cephe Sıvalı Isı Yalıtım Sistemleri Esasları- Yaşlandırma ve Performans Testleri) belgelidir.

gnyapı Ekonomik
Isıtma ve soğutma maliyetlerini azaltarak çok kısa sürede geri kazanılan bir yatırımdır. Isı transferinden ve termal gerilmelerden kaynaklanan rutubet, küf, çatlama ve dökülmeleri önleyerek bakım ve onarım maliyetlerini de Azaltır.

gnyapı Çevreci
Enerjiden tasarruf sağlayarak gaz, kurum ve toz emisyonunu azaltıp çevre kirliliğini önler.

gnyapı Konforlu
Sağlıklı ve rahat bir yaşam, sadece uygun ısı ve nem şartlarına sahip olan mekanlarda mümkündür. Yapılarda görülen rutubetli alanlar, küf oluşması ve çatlamalar ancak doğru ısı yalıtım çözümleriyle önlenebilir. Avrupa Birliği Standartları’na göre ısıl konfor, bina içi sıcaklığı ile iç duvar yüzey sıcaklığı arasındaki farkın en fazla 2-3°C olması şeklinde tanımlanır. Bu konfor koşulları, ancak projeye uygun bir ısı yalıtımıyla sağlanabilir.

gnyapı Estetik
Dış cepheler için dekoratif çözümler sunarak, binalara yeni bir görünüm kazandırıyor. İçinde yaşam olan her yerden; doğadan, modadan ve kültürden ilham alarak stil ve saf güzelliği dış cephelere taşıyor.Mavi Kale Yalıtım Mantolama, mavi kale yalıtım malzemeleri, mavi kale yalıtım mantolama fiyatları

gnyapı Sigortalı
Uygulama esnasında oluşabilecek hasarlara karşı; uygulama süresine ilave olarak 2 yıllık kullanım süresince sigortalanmaktadır ve ürünlere 10 yıl ürün garantisi verilmektedir. Uygulama esnasındaki yangın, patlama, fırtına gibi hasarlar; uygulama sonrasında ise hatalı çizim, yanlış malzeme, montaj ve işçilikten kaynaklanan hasarlar; sigorta hizmetinin kapsamındadır.

Kaynak : mavikale.com

 

MAVİ KALE MANTOLAMA FİYATLARI

Mavi Kale mantolama fiyatları, kullanılacak malzemeye, bina özelliklerine ve yapılacak uygulamaya göre değişmektedir.

Kullanılacak Malzemeler Miktarı Birimi
Mavi Kale Mantolama Levhası 1,00 Mt
Mavi Kale Yapıştırıcı 4,00 Kg
Mavi Kale Plastik Çivili Dübel 6,00 Adet
Mavi Kale Donatı Filesi 1,10 Mt
Mavi Kale Fileli Köşebent 0,50 Mt
Mavi Kale Yalıtım Sıvası 5,00 Kg
Mavi Kale Dekoratif Sıva 2,50 Kg
Dış Cephe Boyası 0,35 Kg

 

Mavi Kale Mantolama Metrekare fiyatı :……….. TL

Mavi Kale mantolama fiyatı almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya 444 4697 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayacak  ve keşif randevu işleminizi gerçekleştirecektir.