Ana Menü

Mermerci Ankara

Ümitköy Alçı Boya Dekorasyon

MERMERCİ ANKARA

 

Cüneyt ALAN – Mermerci Ankara

Ankara ve çevresindeki tüm mermerı, stropiyer, kemer, göbek, çıta ve her türlü dekoratif mermerı süsleme işleriniz için uzman kadromuz ve ekipmanlarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. Her model mermerı mermerı ve strafor mermerı modellerimiz mevcuttur. Dilediğiniz mekana, dilediğiniz ölçü ve modeldeki her türlü detay tavan işlerinizi profesyonelce tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.

Uzmanlık konumuz olan mermerı işlerinizi mimari çözümler ve ekonomik fiyatlarla gününde ve sözünde teslim ediyoruz. Cüneyt ALAN ve ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin evlerini veya işyerlerini en görsel sağlam ve ekonomik mermeri uygulamalarımızla süslüyoruz. Mermer doğru ustanın elinde evinize değer katar. Mekanlarda ilk göze çarpan ve incelenilen dekorasyon uygulamasıdır. Esasında çok ince bir sanat olmasına rağmen günümüzde herkes mermeri yapıyor. Ters takılan, bir süre sonra düşen, çatlayan veya eğri yapılmış mermerleri görmek biz yılların ustalarını bu yüzden çok üzüyor. O yüzden diyoruz ki, ekmeği ekmekçiye yaptırıp iki lirada fazla vereceksiniz. Bu hayatın her kolunda ve herkes için geçerlidir. Dekorasyon bir sanattır, mermerı ise bu orkestranın şefidir. Biz dekorasyoncular mermerı mermerı için bu ifadeyi kullanırız. Ankara ve çevresinde uzun yıllardır aynı meslek üzerinde çalışıyoruz. Tıpkı rahmetli babamız gibi. Tıpkı onunda babası gibi.

 

Mermerci Ankara
Alçı mermerı yaptırmaya karar vermeden önce bizlerinde görüşlerini almayı unutmayın. Daha görsel ve şık mekanlarda buluşmak üzere…

Cüneyt ALAN


 

mermerci ankara,mermerciler ankara,ankara mermerciler,mermer ustası ankara,mermer ustası aranıyor ankara,usta mermerciler ankara, mermer ustaları,mermer yapan ustalar« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »