Güzelkent Boyacı

Metal Yüzeyler Nasıl Boyanır

Metal yüzeyler nasıl boyanır

Metal yüzeyler boyanmadan önce tüm paslardan, tozlardan ve diğer yapışmış materyalden zımpara veya tel fırça kullanılarak temizlenmelidir. Boyanacak zeminin ıslak olmamasınada dikkat edilmelidir.

  Metal yüzeyler, havada bulunan oksijen ile reaksiyona girerek belirli bir süre sonra yükseltgenme- indirgenme reaksiyonu sonucu korozyona uğrar. Paslanma olarak bilinen bu reaksiyon sonucu, boya filmi zamanla parçalanır. Bu nedenden dolayı metal yüzeylere mutlaka Oksijen ile teması kesmek amaçlı, korozyonu engelleyen ANTİPAS astarın 2 kat uygulanması gerekir. Daha sonra antipaslı yüzeye sonkat sentetik boya uygulanmalıdır. Galvaniz, Alüminyum, bakır yüzeylerin boyanma işleminde sentetik boyama sistemi kullanılmaz, kullanıldığı takdirde yapışma problemleri ortaya çıkar.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN

0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79


metal yüzeyler nasıl boyanır, metaller nasıl boyanır, demir nasıl boyanır, metal boya malzemeleri, metal boya fiyatları, antipas,