Misafir Odası

Misafir Odası

MİSAFİR ODASI

 

Misafir Odası: Evinizin en kıymetlileri tabi ki size misafirliğe gelen eşiniz dostunuzdur. Birkaç günlüğüne şehir dışından gelen misafirlerinizi rahat ettirmekte sizin en başta istediğiniz şeydir. Misafirleriniz için en iyi konforlu yatak odası dekorasyonunu yapmanız için bazı ipuçları vereceğiz. Siz de bu ipuçlarını kullanarak misafirleriniz için en şık yatak odası dekorasyonunu uygulayabilirsiniz. Misafir yatak odasında neler olmalı? Aydınlatması nasıl yapılmalı? Ne eşyalar ile dekorasyon edilmeli? Bütün bu sorular ile ilgili misafir yatak odası dekorasyon önerilerimizi okuyabilirsiniz.
Misafir yatak odası dekorasyonu yaparken odada kullanılacak eşyalar olabildiğince sık tutulabilir. Misafirlerinizin evinizde kendini çok rahat hissetmesini istiyorsanız buna dikkat etmelisiniz. Olabildiğince çok eşya kullanmalısınız. Tablolar, biblolar, küçük dekoratif ürünler uyumlu şekilde dekore edildiği zaman misafir yatak odası dekorasyonunuz süper olacaktır. Misafir yatak odanıza sadece bir yatak ve bir dolap koyarsanız misafirinizi hemen gidecek hissine daha geldiği ilk gün yerleştirmiş olursunuz.

Hemen gitmesini istediğiniz misafirleriniz için bunu kullanabilirsiniz ancak misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak istiyorsanız olabildiğince çok parça kullanmalısınız. Bu parçaları da olabildiğince sıcak renklerden seçmenizi öneririz. Kırmızı, turuncu, sarı gibi sıcak renkler ile misafir odanızın dekorasyonunu yapmanız iyi bir seçenek olacaktır. Renkli küçük bir halı odanın havasını daha ısıtacaktır. Yine çok devasa büyüklükte olmayan minik bir dolap ve bir şifonyer misafir odası dekorasyonu için yeterli olacaktır. Duvarlara sizin zevkiniz yansıtan güzel tablolar asabilirsiniz. Gelen misafirleriniz ile önceden çekilmiş güzel fotoğraf çerçeveleri asmak da misafir odası dekorasyonu için iyi bir fikir olacaktır. Bütün renkli parçaların öne çıkması ve rengini göstermesi için beyaz aydınlatma kullanabilirsiniz. Beyaz aydınlatmanın yanında sarı aydınlatma da kullanabilirsiniz. Sarı aydınlatma yine sizin misafiriniz için istenen sıcak ortamı oluşturmaya yardım edecektir.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

misafir yatak odaları, misafir odaları, misafir odası dekorasyonu nasıl yapılır, misafir odası dekorasyon fikirleri, misafirler için oda nasıl olur, misafir odası resimleri