Ana Menü

Modern Oturma Odaları

Modern Oturma Odaları

MODERN OTURMA ODALARI

 

Cuneyt ALAN – Modern Oturma Odaları: Klasik oturma odası dekorasyonlarından sıkıldıysanız, değişiklik zamanı gelmiş demektir. Küçük dokunuşlarla farklı ve dikkat çekici mekanlar oluşturmak istiyorsanız sizin için bir araya getirdiğimiz önerilere kulak verin.

1.Pastelin sıcaklığını hissettirin
Pastel tonlar ile huzurlu bir atmosfer yaratın. Gök mavisini açık gri,beyaz ve kiremit tonlarıyla birlikte kullanarak hoş bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz.

2. Çiçek desenli kumaşlar tercih edin
Odanızda ister mobilyanızda ister aksesuarlarda içinizi açacak çiçek desenli kumaşlar kullanın. Çiçek desenli bir koltuk, yastık veya perde ile daha ferah bir mekana kavuşabilirsiniz.

3.Bir bölümü öne çıkarın
Mesela şömine duvarının arkasındaki alanı farklı renk ve malzemeden kaplayarak dikkatleri üzerine çekebilirsiniz.

4. Okuma köşesi oluşturun
Oturma odanızda cam önündeki alan uygunsa konforlu bir berjer, küçük bir sehpa ve aydınlatma elemanı ile bu alanı keyifli bir oturma köşesine dönüştürebilirsiniz.

5. Girintili çıkıntılı alanları değerlendirin
Oturma odanızda mimariden kaynaklı bazı girintili ve çıkıntılı alanlar bulunabilir. Bu alanları avantaja çevirmek için duvar raflarından faydalanabilirsiniz. Duvar rafları ile hem dekoratif bir görünüm elde eder, hem de ek depolama alanı yaratmış olursunuz.

6. Çalışma alanı yaratın
Ev-Ofis çalışıyorsanız veya işi eve taşıyanlardansanız salona küçük bir masa ve sandalye koyarak kullanışlı bir çalışma köşesi oluşturabilirsiniz. Bu şekilde ayrı bir çalışma odasına da gerek kalmaz.

7.Değişik objelerle farklılık katın
Mesela birbirinden farklı üç model sehpayı bir araya getirerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve renklerde, değişik tarzda yuvarlak sehpalar ile odanıza modern bir hava katabilirsiniz. Sevimli bir ambiyans yaratmak için pastel tonları kullanmanızı öneririz.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Modern Oturma Odaları

Modern Oturma Odaları

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


modern oturma odaları, modern oturma odaları için öneriler, modern oturma odası, modern oturma odaları mobilyaları, modern oturma odası çeşitleri

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »