Ana Menü

Modern Oturma Odası

Modern Oturma Odaları

MODERN OTURMA ODASI

 

Modern oturma odaları: Oturma odanız sizin için en keyifli vakit geçirebileceğiniz mekânlardır. Bu mekânlarda kullanılan bütün eşyaların olabildiğince rahat olması lazım. Oturma odanız sizin en keyifli vakit geçirebileceğiniz yerdir. En çok zamanınız burada geçer ve sizi dinlendirme adına en iyi eşya seçimleri nasıl olacaksa tercihinizi o yönde yapmalısınız. Oturma odası dekorasyonu yaparken olabildiğince açık renkler kullanmakta fayda var. Eğer koyu renk tercih etmek isterseniz bu koyu renk seçimlerin arasına birkaç renkli dokunuşlar yapabilirsiniz.
Bu eşyalarda örneğin koltukları en rahat edebileceğiniz şekilde seçmelisiniz. İşten ya da dışarıdan geldiğinizde ayaklarınızı uzatıp yorgunluğunuzu atabileceğiniz koltuklarınızı L ya da U şeklinde seçebilirsiniz. Oturma odası için en iyi koltuk seçimi budur. Koltuklarınızdan sonra dekorasyonunuzu tamamlamak için ikinci olarak televizyon ünitesine geçebilirsiniz. Yine modern şekilde dizayn edilmiş oturma odaları için lüks ve şık televizyon ünitelerini seçebilirsiniz.

Modern oturma odasında esas olan şıklık ve lüks olduğu için yine son trend dekorasyon parçalarını seçmeniz gerekir. Televizyon ünitesi olarak duvara raf monteli tek parça televizyon üniteleri kullanabilirsiniz. Son model televizyon üniteleri ile modern oturma odası dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
Aydınlatma olarak yine tavana modern şekilde dizayn edilmiş spot lambalar kullanabilirsiniz. Renk seçimi olarak modern oturma odası dekorasyonunda istediğiniz renk uyumlarını kullanabilirsiniz. Modern oturma odasında esas olan ilke kullanılacak parçaların modern olması gerekir. 2015 modeline uygun olacak en son trend parçalar ile modern oturma odası dekorasyonu yapabilirsiniz. bu parçalarda ne kadar az seçim yapılırsa o kadar iyi olacaktır. Modern oturma odası dekorasyonunda olabildiğince az eşya kullanın ve ortamı ferah tutmaya çalışın. En trend parçaları bir araya en modern şekilde getirmek iyi fikir olacaktır.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

modern oturma odaları, çağdaş oturma odaları, oturma odası dekorasyonları, güzel oturma odaları, oturma odası dekorasyonu nasıl yapılır, oturma gurupları« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »