Mutfak Çeşitleri

Mutfak Dekorasyon Tavsiyeleri

MUTFAK DEKORASYON TAVSİYELERİ

Mutfak Dekorasyon Tavsiyeleri: Mutfağınızın dekorasyonunda yapabileceğiniz küçük ama şirin dokunuşlar mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha keyiflendirebilir. Mutfağınıza canlılık, neşe ve şirinlik katacak birçok dekorasyon yöntemi var. Bu yöntemleri uygulayabilmek için bütçenizi fazla yormanıza da gerek yok. Mutfağınıza neşe katacak bütçenize uygun şekilde değerlendirebileceğiniz birçok dekoratif ürün var.

Dekoratif ürünler kullanarak mutfağınızda uygulayabileceğiniz birkaç dekorasyon önerisini sizlere paylaşmak istedik.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

 1. Mutfağınızda neşeli ve renkli bir hava yaratmak için duvarlar kullanabileceğiniz uygun bölgelerden biridir. Bu konuda en büyük yardımcılarınızdan iki tanesi duvarlarınıza yapıştırabileceğiniz canlı renklerde olan ve şirin görseller içeren yapıştırmalar ve duvar kağıtlarıdır.
 2. Mutfak duvarlarınızı dekoratif amaç için kullanabileceğiniz başka bir yöntem de uygun duvarlarınızı tablolar ve aynalarla süslemektir.
 3. Şirin desendeki saatler duvarları süslemek için en güzel objelerden biridir.
 4. Dolaplarınızın içindeki rafları ya da dışarıda bulunan rafları renkli kaplama kağıtları ile kaplayabilirsiniz. Hem daha temiz bir kullanım alanı sağlamış olursunuz hem de görsel olarak şirin bir hava katarsınız. Bunun için bulabileceğiniz birçok renk ve desende kağıt seçeneği mevcut.
 5. Mutfağınızdaki fayanslarınız eskimiş ise ve siz bu görünümden mutlu değilseniz, fayanslarınızı değiştiremiyorsanız fayanslarınıza renk katmak için uygulayabileceğiniz yöntemler var. Fayanslarınızın üzerine yapıştırabileceğiniz stickerlar ile farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca bu fayansların önüne koyarak kullanabileceğiniz birbirinden güzel desen ve renkte olan tepsilerden faydalanabilirsiniz.
 6. Mutfağınızda kağıt havlularınızı koyabileceğiniz şirin objelerle birleştirilerek hazırlanmış havluluklar mutfağınıza neşe katabilir.
 7. Mutfak duvarlarınıza monte edebileceğiniz çeşitli renklerdeki kavanoz veya vazolara koyabileceğiniz çiçekler mutfağınıza tatlı bir dokunuş yaratabilir.
 8. Dolaplarınızın kulplarını seçebileceğiniz şirin renklerdeki kulplarla değiştirmek de mutfağınızda neşeli bir görünüm yaratmaya yardımcı olabilir.
 9. Mutfağınızda mumluklar kullanarak daha sıcak bir ortam yaratabilirsiniz.
 10. Çeşitli renk ve desenlerde kullanabileceğiniz baharatlıklar, çay, kahve kutuları neşeli görünümleri ile mutfağınızda ayrı bir hava yaratacaktır.
 11. Mutfağınızda masanız varsa kullandığınız sandalyeleri çeşitli renk ve desendeki yastıklarla renklendirebilirsiniz.
 12. Tezgahınızda uygun yere bir köşe hazırlayabilir bu köşeye baharatlıklarınızı ya da birçok objeyi yerleştirebilirsiniz.
 13. Duvarınıza askılarla asabileceğiniz çeşitli renk ve şirin desendeki havlular mutfağınıza neşe katabilir.
 14. Mutfağınızda pencere bulunuyorsa perdelerinizi değiştirebilirsiniz. Mutfak duvarlarınıza ve dekorasyonunuza uyum sağlayacak desen ve renkler seçerek mutfağınıza farklı bir canlılık katabilirsiniz.
 15. Rengarenk ve şirin desenlerdeki kahve, çay kupaları mutfağınıza neşeli bir görünüm katacaktır.

Mutfak Dekorasyon Tavsiyeleri, mutfak dekorasyonları, mutfak dekorasyonu nasıl yapılır, mutfak dekorasyon resimleri, mutfak mobilyaları, mutfak çeşitleri