Ana Menü

Mutfak Dolabı Dekorasyon Fikirleri

Amerikan Mutfaklar

MUTFAK DOLABI DEKORASYON FİKİRLERİ

 

Cüneyt ALAN – Mutfak Dolabı Dekorasyon Fikirleri

Mutfak dolapları dekorasyonunuz için fikirler hazırladık. Siz de şık bir mutfağa sahip olmak istiyorsanız mutlaka bir göz atın.

1-Klasikten moderne mutfağınızın dekorasyonunun en önemli unsuru dolaplardır. Dolaplarınızın rengini ve modelini seçerken mutfağınızın boyutlarını da göz önüne almalısınız. Büyük mutfaklarda kullanabileceğiniz ada mutfaklar modelleri hem şık hem de kullanışlı olabilir.

2-Mutfak dolaplarını tasarlarken renk seçimi de oldukça önemlidir. Renklerin birbiri ile uyumu ve desenlerin seçimine dikkat etmelisiniz. Mutfağınızda hijyen de kullanım kadar önemlidir. Bu nedenle seçtiğiniz malzemelerin hijyen açısından da özelliklerine dikkat etmelisiniz.

3-Küçük mutfaklarda fazla desenli hareketli mutfak dolaplarından kaçının. Bunun yerine gözü yormayan düz hatlı ve açık renkte dolaplar tercih edin. Hatta dolap kulplarını dahi seçerken fazla büyük ve gösterişli olanları tercih etmeyin. Mümkün olduğu kadar düz hatlara sahip ufak modelleri kullanın. Dekorasyon

4-Mutfağınızda cam kapaklı dolaplar ve açık raflar çok şık duracaktır. Büyük veya küçük mutfaklarda bu raf modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

5-Mutfak dolaplarında tek renk yerine gövde ve kapaklarda farklı renkler kullanarak da hoş mutfak dolapları tasarlayabilirsiniz. Mutfak dolaplarında en önemlisi mutfağınızın ölçülerine ve şekline uygun olarak tasarlanmasıdır. Mutfak ölçülerinize mutlaka dikkat edin.

 

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Mutfak Dolabı Dekorasyon Fikirleri

Mutfak Dolabı Dekorasyon Fikirleri


mutfak dolabı dekorasyon fikirleri,mutfak dolapları,mutfak dolabı dekorasyon önerileri,mutfak dolabı dekorasyonu,mutfak dolabı modelleri,mutfak dolabı çeşitleri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »