Eşya Depolama

Mutfak Kiler Dolapları

MUTFAK KİLER DOLAPLARI

 

Cüneyt ALANMutfak Kiler Dolapları

Kiler dolapları eski yıllardan bu yana Türk insanlarında bir alışkanlık halini alan yiyecek saklama sistemidir. Eski yıllarda evlerde kiler odaları vardı ve bu odalarda kışlık yiyecekler saklanırdı şimdilerde ise bu odaların yerini mutfak kiler dolapları aldı. Mutfağın herhangi bir köşesine yapılan kiler dolabı modelleri hazır halde bir çok alışveriş merkezinde ve mağazada satılmaktadır. Dekorasyon

Mutfak dolaplarınızı yaptırırken mutfak kiler dolaplarını da bu mutfak dolapları arasına sıkıştırabilirsiniz. Ankastre mutfaklarda dahi mutfak kiler dolabı bulunabilmektedir. Kiler odası modellerini siz de mutfak balkonlarında kullanabilirsiniz. Cam ile kapatılan balkonun bir köşesine bu çok amaçlı mutfak dolaplarını yerleştirebilirsiniz.

Mutfak kiler odaları küçük bir bölüm halinde özel olarak da hazırlanabilir. Genellikle erzakların bozulmaması ve ilk gün ki gibi kalması için dolabın ışık almaması gereklidir. Aynı zamanda ürünleri cam kavanozlarda saklarsanız hem daha sağlıklı olacak hem de sağlam kalma süresini uzatmış olacaksınız.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Bu kiler dolapları sayesinde yiyeceklerini tazeymiş gibi tüketebilirsiniz. Küçük mutfaklar için tercih edeceğiniz küçük raflı ya da çekmeceli dolaplar oldukça işinize yarayacaktır. Alanı geniş bir mutfağınız var ise buzdolabı ölçülerinde ki büyük bir bölmeyi erzak dolabı olarak kullanabilirsiniz.


 

2015 Mutfak Kiler Dolabı Modelleri, kiler dolabı modelleri, mutfak kiler dolapları, kiler odası modelleri, mutfak kiler odaları,kiler dolapları,erzak dolabı,kiler dekorasyonu,