Yemek odası tavsiyeleri

Mutfak Yenileme

Mutfak Yenileme

En az masrafla mutfağınızı modern bir kullanım yerine dönüştürebilirsiniz.Kadınların evde geçirdikleri zamanın yüzde 80’ini mutfakta harcadıklarını düşünürsek, dekorasyonuna en çok önem verdikleri yer de mutfaklarıdır. İşte önem verdiğin mutfaklarınız için bütçenizi zorlamayacak birkaç önerimiz olacaktır.Modern ve hareketli bir yaşam tarzınız varsa, günümüz modası parlak, renkli ve metal detaylı mutfaklar tam size göre diyebiliriz. Ancak tercihinizi yaşayan ve hiç eskimeyen bir mutfaktan yana kullanıyorsanız, masif ahşap modeller en uygun olanlardır.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Mutfağınızda sıcaklık arayanlardansanız şanslısınız çünkü modern mutfaklar yerini yavaş yavaş ahşap mutfaklara bırakıyor. Hem malzeme, hem de model konusunda pek çok farklı seçenek bulabileceğiniz ahşap mutfaklarda ayrıca dilediğiniz renk kombinasyonunu da yakalayabilirsiniz.
Modern tarzdan vazgeçmek istemiyorsanız, düz çerçeveli kapakları ve metal kulpları tercih edebilirsiniz. Eğer geniş bir mutfağınız varsa son dönemde çok moda olan Shaker tarzı mutfaklara yönelebilirsiniz.
Farklı boya ve malzeme seçeneklerinin uygulandığı bu tarzda zengin aksesuar alternatifleri de bulabilirsiniz. Bütçenizi düşünerek hesaplı davranmak istiyorsanız dolap kapaklarınıza ahşap dokulu kağıtlar kaplayarak görünümünü değiştirebilirsiniz.Daha Fazla bilgi için uzmanımıza danışınız!

 

mutfak yenileme, mutfak yenilemek, mutfaktaki yenilikler, mutfak nasıl yenilenir, mutfak yenileme çeşitleri, mutfağımı yenilemek istiyorum, mutfak yenilikleri, cuneyt alan