Ana Menü

Mutfaklarda Kara Tahtalar

Mutfaklarda Kara Tahtalar

MUTFAKLARDA KARA TAHTALAR

 

Cuneyt ALAN – Mutfaklarda Kara Tahtalar: Değişik ve eğlenceli dekorasyonları seviyorsanız mutfağınızın herhangi bir köşesini kara tahtaya çevirebilirsiniz. İster tezgahın üstündeki duvarı, ister yemek köşesini, ister göz önünde olan bir duvarı kara tahta boyası ile boyayarak mutfağınızda keyifli yazı tahtaları oluşturabilirsiniz.

Yemek tarifi, günün menüsü, sevdikleriniz için küçük notlar ve esprili sözlerle donatacağınız bu sevimli yazı tahtaları mutfağınıza farklı bir hava katarken, yaşam alanınıza hareket getirecek.

Mutfağınızın ortasında, ön planda olan dar bir duvarı boydan boya kara tahta boyası ile boyayarak hoş bir dekoratif alan yaratabilirsiniz. Yemek tarifi, sevdiğiniz bir söz veya küçük notlar yazacağınız bu yazı tahtasına havluluk ve saksılık gibi aksesuarlarla süsleyerek dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Demir çubuktan askılıklara tahta kaşıklarınızı, havlu peçete ve el bezlerini asarak şık ve kullanışlı bir dekora imza atabilirsiniz.

Yemek köşesindeki duvarı mat, siyah boya ile boyayarak yazı tahtası görünümü verebilirsiniz. Burada sevdiğinize küçük notlar bırakıp günün sözü tadında kısa cümleler yazacağınız renkli ve eğlenceli bir köşe oluşturabilirsiniz.

Duvarı kara tahtaya çevirecek kadar cesur değilseniz, Mutfağınızda yazı tahtasından oluşan şık bir çerçeveye yer verebilirsiniz. Bu çerçevede günlük planlarınızı, küçük notlarınızı veya yemek menüsünü sergileyerek hem şık hem de keyifli bir köşe oluşturabilirsiniz.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


 

mutfaklarda kara tahtalar,kara tahtalar,mutfakta kara tahta dekorasyonu,mutfakta kara tahta dekoru nasıl olur,mutfakta kara tahta,mutfakta kara tahta modelleri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »