Orta Sehpa Modelleri

Orta Sehpa Modelleri

ORTA SEHPA MODELLERİ

 

Orta Sehpa Modelleri: Mekanlar kişiye özel zevklerin ve renklerin bulunduğu görsellerle süslenirse doğal olur. Karşıdan bakanın gözüne hitap edecek şekilde hazırlanan her türlü dekorasyon yapmacık ve hissiyattan uzak durur. O yüzden içinizden geldiği şekilde özgürce kullanmalısınız bu mekanları.

Gün boyunca salonumuzun, oturma grubumuzun tam ortasında yer alan orta sehpalar, mekan dekorasyonunun önemli bir parçası. Üstünde kumanda, cep telefonu, kitap, bardak altlığı vb. şeyleri barındıran orta sehpalarımızı nasıl daha dekoratif ve kullanışlı hale getiririz?
Daha dekoratif bir hale getirmenin en kolay yollarından biri olan tepsi kullanmaktır. Mekanınıza uygun renk, malzeme ve dokuda bir tepsi daha düzenli olmanızı sağlayacaktır. Kullanacağınız tepsinin içine kumandalarınızı, telefonunuzu, herhangi küçük bir dekorasyon objenizi hatta kitaplarınızı koyarak daha düzenli bir görünüm sağlamış olursunuz. Tepsinin size sağlayacağı diğer bir yarar ise sehpanızı kullanmak istediğiniz zaman sadece tepsiyi kaldırarak tüm malzemelerinizi sehpadan tek seferde kaldırmış olacaksınız.

Orta sehpalar
Orta sehpalar

Sehpanıza yerleştireceğiniz kitaplar dekoratif amaçla kullanılacağı zaman boy sıralamasına göre, üst üste durmalıdır. Kitapseverler buna biraz kızabilir ama kitaplar artık oldukça dekoratif amaçlarla da kullanılmaktadır. Evinizin renklerine uygun kitaplar dekorasyonda güzel bir bütünlük sağlayacaktır çünkü renk bütünlüğü her zaman göze hoş gelir.
Kolayca kaldırıp bir anda masada boş yer açan tepsi fikri hoşunuza gitmediyse aşağıdaki videoyu izleyebilir ya da tepsi yerine yüksekliği az olan sandık ve kutulardan faydalanabilirsiniz. Kalabalık objeleri kapaklı kutular ile kamufle etmek daha düzenli bir görünüm sağlayabilir.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

orta sehpa modelleri, orta sehpa süslemeleri, orta sehpalar, orta sehpa resimleri, orta sehpalar nasıl süslenir, orta sehpa dekorasyon malzemeleri, orta sehpa düzenlemeleri