Ana Menü

Oturma Odası Düzeni

Oturma Odası Düzeni

OTURMA ODASI DÜZENİ

 

Oturma Odası Düzeni: Evin en çok vakit geçirilen bölümlerinden olan oturma odaları, hareketliliğin yoğun olduğu yerlerden biridir. Ayak altında duran pek çok eşya nedeniyle kolayca dağılabilir.

Çok amaçlı mobilyalar tercih edin
Oturma odasında düzen sağlamak için yer kazandıran, çok amaçlı mobilyalardan yararlanarak ekstra depolama alanları yaratabilirsiniz. Koltuğunuzun arkasına yerleştireceğiniz L şeklinde bir açık dolabı hem büfe, hem de saklama alanı olarak kullanabilirsiniz. Altı bölmeli bir orta sehpa tercih ederek de eşyalarınız için fazladan depolama bölümüne sahip olabilirsiniz.

Duvar rafı kullanın
Duvarlarda raf ünitesi kullanarak fazla eşyalarınızı veya dekoratif aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde sergileyebilirsiniz. Eşyalarınız her an elinizin altında olacağından aradıklarınızı bulmada zorluk yaşamayacaksınız.

Çekmeceli veya raflı sehpalar kullanın

Gazete, dergi ve pek çok broşür ortalıkta kalabalık yapabilir. Bunun için çekmeceli veya raflı masa ve sehpalar kullanarak bu tarz eşyaları derli toplu bir şekilde saklayabilirsiniz. Gazete ve dergi dışında  ufak tefek eşyalarınızı da burada muhafaza edebilirsiniz.

Eşya kalabalığından kurtulun
Raflarınızda veya çekmecelerinizde sakladığınız lüzumsuz eşyalarınızı gözden geçirmenizde yarar var. Dinlemediğiniz ya da izlemediğiniz CD ve DVD’leri belirleyip işinize yaramayanları atabilirsiniz.

Odanızda kablo kalabalığından ötürü karmaşık bir görüntü oluşmasını istemiyorsanız, DVD Player dahil her türlü teknolojik özelliğe sahip televizyonları tercih edebilirsiniz. Böylece oturma odasındaki eşya fazlalığını da azaltmış olursunuz.

Televizyonu duvara monte ettirerek yerden kazanabilir, dolaplı ve raflı televizyon üniteleri ile ekstra saklama alanları elde edebilirsiniz.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Oturma Odası Düzeni
İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


oturma odası düzeni, oturma odasında düzen sağlama yolları, oturma odası düzeni fikirleri, oturma odası düzeni önerileri, oturma odası düzeni tavsiyeleri

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »