Ana Menü

Oturma Odası Perdeleri

Modern Perdeler

OTURMA ODASI PERDELERİ

 

Cüneyt ALANOturma Odası Perdeleri

Oturma odaları evin en çok kullanılan zamanın en çok orada harcandığı bölümdür. Özellikle misafirlerin ağırlandığı ve şık olması gereken her zaman eleştiriye açık olan bölümdür. Bu sebeple oturma odasında kullanılan mobilyalar, halılar, küçük ev aksesuarları ve perdeler her zaman önemini korumuştur. Dekorasyon

Oturma odasında kullanılacak mobilyalar, halılar, koltuklar yeterince tercih yapmayı gerektiren konulardır. Ancak asıl iş perde seçimi diyebiliriz. Perde; odaya güneş ışığının, havanın girdiği bölümü  gerek mahremiyeti korumak amacıyla gerek görsel estetik yakalamak amacıyla kullandığımız bir eşya çeşididir. Perde seçimide bu yüzden genellikle zorlanılan bir durumdur. Perde seçerken içerisini tamamen soyutlayıp soyutlamayacağına,  mahramiyet gerekçesinin mi estetik gerekçenin mi ağır basacağına karar verilmelidir.  Aslında bu iki gerekçeyide sağlayabilecek olan stor perdeler tercihi daha da kolaylaştıracaktır. Mekanizmalı perdeler de  hem şık bir görünüm sağlayabilecek hem de  kullanım özelliklerine göre mekanizması değişebilecek bir perde çeşididir. Perdenin boyu odada kullanılacak mobilyalara göre yere kadar olabileceği gibi belirlenmiş bir düzeye de inebilir. Düz bir tül perde kullanılıp iki ya da tek tarafında güneşlik perdesiyle sade ve şık bir görünüm elde edilebilir. Perdeler düz renk olabilecekleri gibi  desenli de olabilirler. Perdenin kumaşıda mobilyalarla uyumunu korumalıdır.

Oturma odasında perde seçiminde odaya ve mobilyalara göre, perdenin işlevine göre tercih yapılabilir.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Oturma Odası Perdeleri

Oturma Odası Perdeleri


oturma odası perdeleri,perde seçimi,oturma odası perde seçimi,stor perdeler,oturma odası için nasıl perde seçilmeli,oturma odası perde modelleri,perde çeşitleri« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »